8 Maddede Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Okuyan Herkes Şaşırıyor!

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster Diyenler için 8 Maddelik Dev Rehber!

Akrep burcu kadınının dişiliği her zaman göze çarpmaktadır. Ayrıca derin ve anlamlı bakışlara sahip bir kadındır. Cazibesi ile ön planda olan Akrep burcu kadınlarının hassas oldukları da bir gerçektir. Akıllı ve hırslı olan Akrep burcu kadınının biraz kibirli olduğunu söyleyebiliriz. Sevdiği insanlara karşı alçak gönüllü ve yumuşak başlıdır.

Fakat yine de Akrep burcu kadınları ile anlaşabilmek pek de kolay sayılmaz çünkü en kötü özellikleri kıskanç olmalarıdır. Peki bu özelliklere sahip olan Akrep burcu kadını nasıl erkek ister?

1- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, İç Dünya Konusu

Kendi iç dünyasında güven eksiklikleri olan Akrep burcu kadınları maalesef kıskançtır. Bundan dolayı kendisi ile beraber olan erkeğin çok sabırlı olması ve onu kıskandıracak davranışlardan kaçınması gerekmektedir. Çünkü Akrep burcu kadınları her ne kadar kıskanç olsa dahi kıskanmaktan ve kıskandırılmaktan hiç hoşlanmazlar. Kıskandığı zaman gözü hiçbir şey görmeyen Akrep burcu kadınının hoşuna giden erkekler de zaten yine sabırlı olan erkeklerdir.

2- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Hangi Özellikler?

Akrep burcu kadını nasıl erkek ister ve bu erkeğin özellikleri nelerdir, diye sorduğumuzda, erkeğin sabırlı olmasının yanı sıra, Akrep burcu kadınına aşırı ilgi ve alaka göstermelidir. Akrep burcu kadınları ilgi ister ve önemsenmek ister. Gizemli ve gizlisi saklısı olan erkeklerden pek hoşlanmazlar. Karşısındaki erkeğin kendisine karşı açık olmasını ister.

  • Akrep burcu kadınlarına karşı bir erkek içten ve samimi davranmalıdır. Samimiyet olmayan ortamda duramayan Akrep burcu kadını erkeğini bir çırpıda silip atabilir. Tabi bu süreç içerisinde oldukça sabırlı davranır.

Akrep burcu kadınları nasıl erkek ister sorusuna, kendisine karşı sadık olan erkekleri ister diyebiliriz. Aldatılmaktan hiç haz etmeyen Akrep burcu kadını asla aldatılmayı kaldıramaz. Bağlanmaktan korkmayan, her fırsatta sevdiğini dile getiren erkekleri tercih ederler. Eğer bağlanma problemleriniz varsa ve sevdiğinizi dile getirmekten ve göstermekten kaçınıyorsanız kesinlikle Akrep burcu kadınlarından uzak durmalısınız.

Akrep burcu kadınları kendilerine her konuda özen göstermektedir. Bu sebepten dolayı erkeğin hem kendisine hem de ona özen göstermesini bekler. Normalde çoğu konuda çekimser olan Akrep burcu kadını bazı durumlarda ise bu çekimserliği üzerinden atar. Bunların başında kıskançlık ve aldatma gelmektedir.

3- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Cinsellik Problemi?

Cinsel yaşam söz konusu olduğunda Akrep burcu kadınları nasıl erkek ister? Akrep burcu kadınları cinsel yaşantılarında mükemmeliyetçidir. Karşısındaki erkeğin kendisine özen göstermesini ister. Bir Akrep burcu kadını erkeğin ilişki sonrasında sırtını dönüp yatmasından rahatsız olur ve bu erkeği bir an önce hayatından çıkarmaya çalışır. Cinsel yaşamında tutkulu, heyecanlı ve eğlenceli olan Akrep burcu kadınları ilişkide olduğu erkeğinde aynı şekilde tutkulu, düşünceli, heyecanlı olmasını bekler.

Sonunda yıpranacağını dahi bilse bir Akrep burcu kadını tutkusuz bir erkeği bırakır. Evlilikten önce karşısındaki erkeğin cinsel yaşantısını bilmek ister. Çünkü ömrünü geçireceği bir erkeğin yeteneksiz olmasını asla kaldıramaz. Eğer cinsel yaşamınızda sadece kendini düşünen erkeklerden biriyseniz Akrep burcu ve aslında diğer burçlarda olan kadınların çoğundan uzak durun.

4- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Anlaşabildiği Burçlar?

Akrep burcu kadını nasıl erkek ister, anlaşabildiği burçlar hangileri dediğimizde ise, bu burçlar arasında toprak grupları yer alır. Kendi halinde olan Oğlak, sevdiği kadına sadıktır. Akrep burcu kadını asosyal olan Oğlak erkeğini kıskanmak zorunda kalmaz bu durum artı puandır. Fakat Oğlak erkeklerinin cinsel yaşamlarının pek iç açıcı olduğu söylenemez.

  • Şayet Akrep burcu kadınının sözünü dinler ve ilişkiyi yönlendirmesine izin verirse güzel bir ilişi yaşayabilirler. Fakat Oğlak erkeklerinin hatta kadınlarının pek öğrenmeye hevesleri yoktur. Başak erkekleri ise titizdir. Bu sebeple Akrep burcu kadınının ilgisini kolayca çekebilir. Ayrıca Başak burcu erkekleri çalışkan ve akıllıdır.

Kendisine özen gösterir ve bu da yine Akrep burcu kadınını çeken özelliklerden biridir. Diğer yandan Boğa erkekleri duygusaldır. Akrep burcu kadınının sürekli kontrolü altında olabilecek Boğa burcu erkekleri ilişkide dengeyi sağlamış olur.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

5- Akrep Burcu Kadınının İstemediği Erkekler

Akrep burcu kadını nasıl erkek ister? Konusunu geçtikten sonra sıra geldi Akrep burcu kadınının hiç hoşlanmadığı istemediği erkeklerin özelliklerine. Akrep burcu kadınları aldatan, sadakatsiz erkeklerden nefret ederler. Bunun yanı sıra Akrep burcu kadınları gösterişi sever fakat erkek arkadaşının aşırı gösterişli olmasını istemezler. Aksine kadının gösterişli olmasına izin vermeleri gerekmektedir.

  • Aşırı dikkat ve ilgi çeken erkeklerden hoşlanmazlar. Ortamda kendini beğenmiş, dişi sineği bile etkilemeye çalışan erkeklerden olabildiğince uzak dururlar. İlgisiz, şefkatsiz, tutkusuz bir erkeğe asla ama asla katlanamazlar. Merhamet duygusu olmayan insanlardan haz etmezler.

Akrep burcu kadınları merhametli ve sevgi doludur. Yalnızca tek kötü huyu kıskançlığıdır ve bazen bu kıskançlık onları sinsiliğe itebilir. Sonradan çok pişman olsalar dahi aynı hayatı tekrar tekrar yaparlar. Bir Akrep burcu kadınını asla kıskandırmaya çalışmayın.

6- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Anlaşamadığı Burçlar?

Aslan

Akrep burcu kadınları nasıl erkek ister, anlaşamadığı burçlar arasında hangileri vardır dediğimizde ise, ilk burç Aslan burcu erkeklerdir. Aslan burcu erkekler aşırı özgüvenlidir ve kendilerini çok beğenirler. Kendisine ilgi gösterilmesini isteyen Akrep burcu kadını Aslan burcu erkeğinden bu ilgiyi göremez çünkü Aslan burcu erkekler de kendilerine ilgi gösterilmesini, pohpohlanmayı isteyen tiplerdir.

Akrep burcu kadını asla bu denli kendini beğenmiş ve her fırsatta ön planda olmaya çalışan bir erkekle ilişkisi olsun istemez. Akrep burcu kadınları erkeği yıpratır ve aşırı kıskanır. Aslan burcu erkekler ise yıpratılmaktan hoşlanmadıkları gibi kıskançlığa tahammül edemezler.

Terazi

Yine Akrep burcu kadınlarının anlaşamadığı burçlar arasında Terazi burcu erkeği yer alır. Kadınlarının aksine Terazi burcu erkeği daha hassas daha duygusal ve çok daha anlaşılabilirdir. Fakat Terazi burçları sanatla, kültürle, kitaplarla ilgilenir Akrep burcu kadınının aksine.

  • Tek başına vakit geçirmeyi seven Terazi burçları Akrep kadınlarının beklentilerini sürekli beraber olmayı, her işi birlikte yapmayı istemezler. Terazi burçlarına göre her bireyin kendi kişisel hayatı olmalıdır. Özgür bir burç olan Terazi kısıtlanamaz. Her yerde dikkatleri üzerine çeken Terazi burçlarını Akrep burcu kadınları kaldıramaz ve kıskanır.

Teraziler kendi hayatlarında oldukça yoğun bir burçtur. Kimi zaman sanat galerilerini gezer, kimi zaman sıkılmadan saatlerde kitap okuyabilirler. Sanat anlayışı olmayan Akrep burcu kadını ise alışverişten, beraber gezmekten dolaşmaktan hoşlanır. Bu da pek Terazi burcunun yapacağı işler değildir.

7- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster, Hediye Seçimi Meselesi

Hediye seçimlerinde Akrep burcu kadınları nasıl erkek ister? Akrep burcu kadınları giyinimine, kişisel bakımına özen göstermektedir. Aynı zamanda gösterişli ve pahalı hediyelerden hoşlanırlar. Eğer bir Akrep burcu kadınlarının istediği erkek tipi olmak istiyorsanız ona vereceğiniz hediyeler çok önemlidir. Manevi değeri olmasına gerek yoktur.

  • Daha çok deri bir çanta, klasik kesimlerde çiçek modelleri ile süslü elbiseler ya da evine çok yaraşacak güzel işleme çerçeveli bir tablo ile Akrep burcu kadınının kalbini kolaylıkla fethedebilirsiniz.

Akrep burcu kadınları özel günlere çok değer verir. Karşısındaki erkekten beklediği gibi kendisi de mutlaka o günü hatırlayacak ve bir hediye alacaktır. Hediye alırken kaç para harcadığı önemli değildir. Tabi doğal olarak aynı şeyi karşısındaki erkekten de beklemektedir.

8- Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkek İster Diyenler için Muazzam Bir Yol Haritası

Eğer akrep burcu kadınını gerçek anlamda etki altına almak ve onun aşk hayatında vazgeçilmez bir yere sahip olmak istiyorsanız, hem bu kadını hem de diğer bütün kadınları kolaylıkla etkileyebileceğiniz ve ona muhteşem deneyimler yaşatabileceğiniz Kadınların Prensi setini mutlaka okumalı ve başucu kitabı haline getirmelisiniz.

  • Çünkü Kadınların Prensi seti, 4 temel eserden oluşan ve şimdiye kadar binlerce erkeğin hayatında muhteşem değişimler yaşanmasına kapı aralayan yüzlerce etkili taktik ve gizemli yöntem taşıması yönüyle alanında en seçkin kaynaklardan biri.

Zaten okuyucu yorumları bu kaynağın ne kadar değerli olduğunu açık bir şekilde ortaya koymakta ve bu eserle hayatı değişen insanların yorumlarını bize sunmaktadır. Dolayısıyla size de Kadınların Prensi kitap setini tavsiye ediyor ve bu set ile hayatı değişen binlerce insan olduğunu tekrar ifade etmek istiyoruz.

Bu değerli eseri indirip okumaya başlamak için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şuraya tıklayıp Kadınların Prensi setini indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eğer akrep burcu kadını ve erkeği konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sitemizde bulunan diğer yazıları da inceleyebilir ve daha geniş bir bilgi yelpazesine sahip olabilirsiniz.

Örneğin şu yazı da ilginizi çekebilir: Akrep Burcu Kadınının Hoşlanma Belirtileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir