Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Bu Yazıyı Herkes Okumalı!

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar Diyenler için Harika Tüyolar

Burç yorumları artık günümüzde pek çok kişi tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Bu durumun temel nedeni merak ettiğimiz insanların karakterlerini bizlere yansıtıyor olmalarındandır. Bir kişi hakkında biraz fikir sahibi olmak istiyorsak onun burcunu öğrenip nasıl bir yapıda olduğu ile ilgili bir sürü şey öğrenebiliriz.

 • Astroloji ve burç yorumlarının kökeni Babil Uygarlığı ile başlamaktadır. Dünyamızdan gözlemlenebilen güneşin hareketleri sayesinde burçlar ve astroloji ortaya çıkıştır. Astrolojide toplam 12 adet güneş burcu bulunmaktadır. Bu burçlar 4 gruba ayrılırlar. Her grupta da 3 adet burç bulunmaktadır.

Burçlar dünyada bulunan 4 temel element olan ateş, su, hava ve toprak diye sınıflandırılmaktadırlar. Bugünkü yazıda değineceğimiz akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar konusunda değineceğimiz akrep burcu su elementinden olan burçlar içerisinde yer almaktadır.

Her burcun kendine özgü bir takım özellikleri bulunmaktadır. Yine her burcun olaylar karşısındaki tutumları da birbirlerinden farklılıklar göstermektedir. Aşk başımıza gelebilecek en güzel olayların başında gelmektedir.

Aşk konusu ile ilgili de farkı burçlara sahip olan insanlar birbirlerinden değişik tutumlar takınmaktadır. Bugün ise akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar bu konuyu ele alacağız.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeğinin aşık olduğunu karşı tarafın anlayabilmesi için iyi bir gözlem yeteneği bulunması gerekmektedir. Çünkü akrep erkeği duygularını ifade etmeyi sözlü olarak yapmakta zorlanmaktadır. Bu yüzden yaptığı belli başlı hareketlerle karşı cinsten hoşlandığını anlatmaya çalışır.

 • Eğer akrep erkeği bir kadından hoşlanıyorsa ona karşı tutumlarında farklılık göstermeye başlar. Akrep erkeği hoşlandığı kadını öncelikle uzaktan izlemeye başlar gözü ondan başkasını görmez. İçten içe aşık olduğu kadını kıskanmaya da başlar. Akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar diye düşünüyorsanız ilk elden bu hareketleri yapması kuvvetle muhtemeldir.

Size olan ilgisi iyiden iyiye artmaya başladığında sizin alacağınız kararlara da müdahale etmeye başlar. Hayatınızda bir söz hakkı varmış gibi davranmaya başlar. Bu durumu sevdiği için bilinçsizce yapmaktadır.

Kıskançlık boyutu da giderek büyür, akrep erkeği aşık olduğu kadının yanında erkek görmeye asla tahammül edemez. Böyle durumlarda kesinlikle bir sorun çıkarır. Kısaca özetlersek akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar sorusuna şu yanıtları verebiliriz:

 • Aşık olduğu kadına karşı tavırlarında büyük bir değişiklik gözlemlenir
 • Kıskançlık duygusu yoğun bir biçimde ortaya çıkar
 • Aşık olduğu kadını yönlendirmeye çalışır
 • Aşık olduğu kadın karar alırken kendi istediği kararı alması için baskı yapar
 • Aşık olduğu kadını uzun süre izler

Akrep erkeğinin aşık olduğunu anlamak o kadar da zor değildir sadece iyi bir gözlemci olmanız gerekir.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Aşkını Dile Getirir mi?

Akrep burcu erkeği hislerini söylemekte biraz ketum davranır. Kolaylıkla onların ağzından sevgi sözcükleri duyamazsınız. Akrep erkeğinin aşık olduğunu sözlerden değil hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz. Akrep erkeğinin gizemli ve çekici bir yapısı vardır ve bu yapı aşık olduğunda ikiye katlanmaktadır.

Akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar sorusuna verilebilecek bir diğer yanıt ise gizemi ve çekiciliği ikiye katlanır. Akrep erkeğinden aşk sözcüklerini çok ender duyarsınız. Bu açıdan beklentinizi düşürmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca akrep erkeğine aşk sözcükleri fısıldaması konusunda kesinlikle baskı yapmayın size karşı itici bir etkisi olacağını bilin.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcu Erkeği ve Evlilik Konusunda Uzmanlardan 7 Çarpıcı Açıklama!

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Çekingen Davranır mı?

Akrep erkeği bir ilişkiye başladığı takdirde ilişkinin başlarında kısa süreli bir ilişki düşünebilir. Bu durumun sebebi ise incinmekten ve yaralanmaktan çekinmesidir. Partnerini bir süre soğuk davranmayı tercih edebilir. Onun bu hareketlerini biraz sabırla ve birazda olgunlukla karşılamanız gerekecektir. Çünkü akrep erkeğinin yapısı böyledir. Eğer bir akrep erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız bu hareketlerini anlayışla karşılayın.

Akrep erkeğinin bu şekilde davranmasın nedenlerinden bir tanesi de size karşı hissettiği derin duygulardan da kaynaklanmaktadır. Sizi çok sevdiği için ilişki bir biçimde sonlanırsa çok fazla yıpranmak istemez akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar diye merak ediyorsanız bu tarz davranışlarına hazırlıklı olun.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, İlişkide Nasıl Davranır?

Eğer akrep erkeği ilişkinin ilk evrelerini sağlıklı bir biçimde atlatırsa sonrası için mükemmel bir partner olabilir. Uzun süreli ilişkilerde akrep erkeği eşini mutlu edebilmek için elinden gelen tüm gayreti gösterir. Uzun vadede eşine ya da sevgilisine daha çok bağlanır ve duyguları daha yoğun olur.

 • Maddi konularda asla kıskançlık yapmaz. Elindeki tüm olanaklarını eşi için kullanmaya hazır. Akrep erkeğinin fedakârlık özelliği de son derece gelişkindir. Sevdiği kadın için her türlüğü fedakârlığı yapmaya hazırdır. Akrep erkeğinden hoşlanan kadınların kafasına takılan en büyük soru herhalde akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar sorusunun önemli bir bölümünü cevapladık.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Kıskanır mı? 😉

Akrep erkeğinin en belirgin özelliklerinin başında kıskançlık gelmektedir. Akrep erkeği hoşlandığı kadını ilk andan itibaren aşırı bir şekilde kıskanmaya başlar. Bazen bu kıskançlık öyle bir aşamaya gelir ki karşı tarafı usandırmayı başarabilir.

Akrep erkeğinden kıskançlık o kadar yoğun görülür ki kimi zamanlarda kıskançlık krizlerine bile girebilir. Akrep erkeği partnerinin yanında kesinlikle bir başka erkek görmeye tahammül edemez akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar sorusuna bir yanıt daha verecek olursak aşırı bir düzeyde kıskanır olmalıdır.

Akrep erkeğinde aşık olduğunda gözlemlenen bazı durumlar şunlardır:

 • Kıskançlık krizleri
 • Yoğun bir biçimde yaşanan kıskançlık
 • Duygularını sözlerle dile getirememe
 • Partnerinin hayatına sıkça müdahale etmesi
 • Fedakarlık gerektirecek konularda tereddütsüz bir şekilde fedakarlık yapması
 • Aşık olduğu kadına ihanet etmeme
 • Doğru bildiklerini çekinmeden söyleyebilme
 • Aşık olduğu kadını izlerken yüzünde beliren gülümseme

Eğer böyle durumlarla karşılaşırsanız emin olun akrep erkeği size sırılsıklam aşık olmuş demektir.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Kadınlarda Aradığı Özellikler Nelerdir?

Akrep erkeğinin kadınlarda aradığı özellikler biraz farklıdır. Akrep erkeği kadının pasif, uyumsuz ve sıradan bir tip olmasını istemez. Sıradan bir yaşam süren kadınlardan uzak durur. Kadınlar konusunda akrep erkeği oldukça seçici davranır.

Bir kadını zor beğenir. Akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar işte kritik soru budur. Bu kadar seçici bir burç aşık olduğunda nasıl davranır. Seçici olmaya devam eder kıskançlık duygusu yoğunlaşır. Eğer partneri sıradanlaşırsa onu her an bırakabilir.

Akrep erkeğinin kadınlarda aradığı özellikler şunlardır:

 • Akrep erkeği için başarı her şeydir bu nedenle eşinin her alanda başarılı olmasını ister.
 • Sıradan kadınlardan haz etmez o nedenle sıra dışı ve maceracı kadınlara ilgi duyar.
 • Mantığı ile hareket eden kadınlardan değil duygusal karar veren kadınları tercih eder.
 • Akrep erkeği kadının başka erkeklerle ilişki kurmasına tahammül edemez.

İşte bu yazıda akrep burcu erkeği aşık olursa ne yapar sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar Sorusu Bağlamında Muazzam Bir Sır

Akrep burcu erkeği ve onun özellikleri konusunda merak duyan her kadının aynı zamanda hem bu erkek tipini ve çevresindeki diğer erkekleri oldukça kısa sürede etkileyebilmek için arayış içerisinde olduğu da bilinen bir gerçektir. İşte bu gerçekten hareketle ve her kadının içinde yatan erkeğini kendine bağlamak dürtüsünden yola çıkarak size oldukça değerli bir sır ve tavsiye vermek istiyoruz.

 • Her kadının kısa süre içerisinde adeta ilişki uzmanı olmasına vesile olan ve Erkeklerin Gözdesi olarak bilinen bu eser, şimdiye kadar okuyan her kadının ilişki konusunda muazzam bir ilerleme sergilemesine vesile olmuştur. Öyle ki eskiden oldukça çekingen ve sönük olan birçok kadın, Erkeklerin Gözdesi setini okuduktan sonra aşk hayatında adeta bir Afrodit haline gelmiş ve erkeklerin ilgi odağı olarak muazzam ilerlemeler kaydetmiştir.

Zaten Erkeklerin Gözdesi isimli eser Suna Kaval isimli bir psikolog tarafından kaleme alınmış ve erkek psikolojisini adeta mercek altına alıp gözler önüne sermiştir. Aşağıdaki okuyucu yorumlarını okuyunca sizler de ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız. Aşağıya hem okuyucu yorumlarının bir kısmını hem de Erkeklerin Gözdesi setinin indirme linkini alıyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Akrep burcu konusuyla ilgili daha detaylı bilgiler edinip bu konuda uzmanlaşmak isteyenlere, sitedeki diğer yazılarımızı da okumalarını salık veririz.

Mesela şu yazı ilginizi çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Bu Yazıyı Kaçıran Gerçekten Pişman Olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir