Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır Diyorsanız Mutlaka Okumalısınız!

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır, Muhteşem Bilgiler Bulacaksınız!

Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, demeden önce biraz akrep burcu erkeklerinden kısaca bahsedelim. En dikkat çekici özelliği bakışları olan akrep burcu erkeği, arzulu ve son derece istekli yapısı ile dikkat çekmektedir. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye ve keşfetmeye istekli olup yapmak istediği işin peşinden gitmesi ile bilinir.

  • Kararlı bir yapısı vardır. Son derece duygusaldır ve duygularını pek belli etmese dahi iç dünyası ile dışa vurduğu dünya birbirinden farklıdır. Bu sebeple biraz dengesiz olabilirler ama bu dengesizlikleri her zaman ilişkilerinin bitmesine neden olmuştur. Aynı zamanda iç dünyalarında oldukça karamsar olduklarından dolayı onları çekip çevirecek içini aydınlatacak kadınlara ihtiyaç duyarlar.

Akrep burcu erkekleri ihtiraslı ve gizemlidir. Tutkulu bir burç olan Akrep burcu erkekleri ilişkilerinde birçok şeyin gizli kalmasından yanadır. Akrep kadınlarının aksine erkekler gösterişten uzak durur. Akrep burçları harika birer sevgilidirler kıskanç olmaları dışında. Yine bir Akrep burcu erkeği ile ilişki yaşayacaksanız oldukça sabırlı olmanız gerekmektedir.

  • Akrep burcu erkekleri gösterişi pek sevmese dahi gösterişli kadınlardan hoşlanırlar. Kadının güzel olmasına gerek yoktur, gösteriş apayrı bir şeydir. Kendini beğenmiş, bencil ve burnu havada insanları sevmezler. Ukala insanlara ise tahammülleri yoktur. Fakat espri yapan ve konuşkan kadınlardan hoşlanırlar.

Son derece kuşkucu olan Akrep burcu erkekleri aldatılma korkusuna sahiptir. Sürekli ilişkide olduğu kadının onu aldatabileceğinden şüphelenir ve genelde bu şüpheler yersizdir. Kolay kolay kimseye güvenmezler.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır, Toprak Grubu Burçları?

Oğlak

Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır? Toprak burçları ile anlaşabilir. Fakat toprak burçları arasında en anlaşamadığı burç ise Oğlak burçlarıdır. Oğlak kadınları çoğu kez somurtkan, kendini beğenmiş ve maalesef birazda aşağılık kompleksi olan kadınlardır. Her yerde bir şekilde kendilerini göstermeye çalışan Oğlak kadınları genelde istediği etkiyi yaratamamakla bilinirler. Akrep burcu erkekleri ise burnu havada kadınları pek sevmezler.

Boğa

Boğa burcu kadınları ile inanılmaz bir çekim gücü vardır aralarında. Boğa burcundan olan kadınlar da yine Akrep burcu erkekleri gibi ihtiraslı ve ateşlidir. Her iki burç yine duygusaldır. Eğer Akrep erkeği duygularını göstermekten kaçınmazsa mükemmel bir ikili olabilirler.

Boğa burcu kadınları sevdiğine her zaman bağlanır böylece Akrep burcu erkeği aldatılma korkusu yaşamayacaktır. Yine aynı şekilde bu durum Balık burcu kadınları içinde geçerlidir. Çok duygusal olan balık burcu kadınları da sevdiğine bağlanması ile bilinmektedir.

Başak

Başak burcu kadınları ise titiz ve duyarlıdır. Bir Akrep burcu erkeğini kolaylıkla çekip çevirebilme özellikleri bulunmaktadır. Başak kadınları akıllıdır ve mantığını kullanırlar. Pek duygusal olmasalarda Akrep burcu erkeğinin duygusal yanlarını kontrol altında tutabilecek bir burçtur. Başaklar ayrıca planlı ve programlıdır. Akrep burcu erkeğinin yaşantısına kolaylıkla yön verebilirler.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır, Su Grubu Burçları?

Balık

Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır? Akrep burcu erkeği ve balık burcu kadını da uyumludur. Balık kadınları duygusal, hassas ve ince ruhludur. Sevdiği adamı kolay kolay bırakmadıkları gibi aldatmazlar. Biraz savurgan olmalarına rağmen bu durum tamamen iyi niyetlerinden kaynaklıdır. Fakat Akrep burcu erkekleri tutumludur. Eğer Balık burcu kadınını kontrol altına alabilirse güzel bir beraberlik yaşayabilirler.

Akrep

Akrep burcu kadını ve Akrep burcu erkekleri aynı burca mensup olsalar dahi birlerinden çok farklıdırlar ve asla birbirleri ile anlaşamazlar. Her ne kadar ihtiraslı ve ateşli bir birliktelik olsa dahi kendisine ilgi gösterilmesini bekleyen aynı burç bu iki insan zaman içerisinde birbirini itecektir.

Yengeç

Yengeç burcu kadınları çok kolay küser, kırılır ve kaprislidir. Her ne kadar Akrep burcu erkekleri Yengeç burcu kadınlarının romantik ve duygusallığından etkilense de zaman içerisinde kaprislerinden ve triplerinden yorulacaktır.

Her iki burç da aşırı kıskançtır. Dişi sinekten bile erkeğini kıskanan Yengeç burcu kadını Akrep burcu erkeğinin kıskançlığını bile bastırabilmektedir. Akrep burcu erkekleri kıskanılmaktan hoşlansa dahi bu aşırılık onları zaman içerisinde ilişkiden soğutacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır, Ateş Grubu Burçları?

Koç

Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, sorusunun cevabına bir de Ateş grubu burçları açısından bakalım. Akrep burcu erkekler esasında Koç burcuna sahip olanlarla benzediği bilinmektedir. Birbirlerini çekerken, aniden itebilirler ve çelişkili ayrıca çekişmeli geçecek bu evlilik için riskli diyebiliriz.

Koç burcu kadınları söyleyeceği bir şeyi içinde tutmaz. Kızdıkları zaman gözleri hiçbir şey görmez. Duygularında her zaman samimi ve içtendir. Akrep burcu erkeğinin gizemli hallerine tepkiler verebilir.

Aslan

Aslan burcu kadınları ise kendini beğenmiş ve burnu havadadır. Akrep burcu erkekleri ise egolu Aslan burcu kadınları ile asla anlaşamaz. Akrep burcu erkeği Aslan burcu kadınını sürekli kıskanacak, kontrol altında tutmak istese dahi yapamayacaktır. Bu sebeple Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, dediğimizde Aslan burcu kadınlar asla bu gruba girmez.

Yay

Yay burcu kadınları ise Akrep burcu erkeğinin kafasını allak bullak edecek burçlardandır. Tam iyi anlaşıyoruz derken Yay burcu kadınının dengesiz bir hareketi ile yerle yeksan olabilir ilişki. Yay burçları Akrep burcuna benzemeyen sıradışı burçlardır. Yay burcu kadınları Akrep burcu erkeği eğlenmeyi gezmeyi ve alışverişi sevdikleri için ancak bu sebeplerden ötürü arkadaş olabilecek burçlardır.

Bu sebeple Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, sorusunun cevabı olarak Yay kadınları arkadaş olarak Akreple anlaşabilir ama ilişki anlamında bir anlaşabilme durumu söz konusu değildir.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır, Hava Grubu Burçları?

İkizler

Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, sorusu için bir de hava grubu burçlarına göz atalım. Akrep burcu erkeklerinin İkizler burcu kadınlarını beğenmemesi için pek bir neden yoktur. Sevimli bir kadın olan ikizler burçları biraz da çift karakterli olmakla bilinir.

Belki bu durum Akrep burcu erkeğini biraz zorlayacaktır. Ayrıca Akrep burcu erkeğindeki bağlılık İkizler burcu kadınlarında yoktur. İkizler burcu kadını kendine hâkim olamaz ve çoğu kez birkaç erkekten aynı anda hoşlanabilir.

Kova

Kova burcu kadınları ise bağımsızdır. Akrep burcu erkeğinin Kova kadını ile anlaşabilmesi mümkün değildir. Kova burçları asla ve asla kendinden ödün vermez. Aşkını yaşayacaksa marjinal yalar ve kimseye hesap vermezler.

Terazi

Terazi kadınları yalnız Akrep burcu erkeklerin değil hemen hemen her burçtan erkeğin dikkatini çeker. Özellikle Terazi burcunun son günlerinde doğan kadınlar zarif, zeki, pratik ve sıra dışı kadınlardır. Aşk yaşamı tutkulu olan bu kadınları fark eden Akrep burcu erkekleri onlara hayran kalacaktır.

  • Özgür ruhlu olan bu kadınlar Akrep burcu erkeğini biraz endişelendirse de sevdiğine sadakatle bağlı, aşkı en güzel hali ile yaşayan kadınlardır. Erkeğini sıkmaz ve kıskanmazlar, birine bağımlı yaşamaktan pek hoşlanmazlar. Akrep burcunun aşırı kıskançlığı onları sinirlendirebilir.

Eğer Akrep burcu erkeği gereksiz kıskançlığını bir kenara bırakırsa Terazi burcu kadını ile çok ihtişamlı bir ilişki ve evlilik yaşayabilir. Akrep burcu erkeği hangi burçla anlaşır, sorusu kapsamında ayrıntılı yanıtlar vermiş bulunuyoruz.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır Diyenler için Müthiş Bir Tavsiye

Akrep burcu erkeğinin hangi burçla anlaşabileceği konusunu mercek altına aldığımız bu yazımızda, sizin de fark ettiğiniz gibi bu burç ile ilgili hemen hemen her türlü ayrıntıya da yer vermeye çalıştık.

  • Çünkü internet alemindeki yalan yanlış bilgiler, maalesef akrep burcu erkeğinin daha net ve açık bir şekilde anlaşılmasına engel olmakta; bu nedenle birçok kadın bu erkek tipini anlamakta zorlanmaktadır. Oysaki yukarıda da izah etmeye çalıştığımız gibi bu burç erkeği oldukça farklı özelliklere sahip ve son derece çekici bir yapı ile ön plana çıkmaktadır.

Şimdi de size akrep burcu erkeğini çok kısa sürede elde edebilmek adına kullanabileceğiniz yüzlerce muhteşem taktik ve yöntem taşıyan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını size tavsiye etmek istiyoruz.

Bu kitapları okuyup içindeki muhteşem yöntemleri kullanarak aşk hayatında göz kamaştırıcı bir hale bürünen ve çevresindeki insanların baş tacı haline gelen binlerce kadın olduğunu biliyor muydunuz? Kitabın tanıtım sayfasında ve değişik yerlerde bulunan okuyucu yorumlarını incelediğinizde Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi setinin ne kadar etkili ve değerli olduğunu zaten anlamış olacaksınız ve bu kitabı neden başucu kitabı haline getirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Bu anlamda size bu değerli eserlerin indirme linkini veriyoruz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi setini hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Eğer akrep burcu ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, bu sitede biraz daha dolaşıp ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Örneğin şu yazı da dikkatinizi çekebilir: Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir