Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir Şok Edici Bilgiler Okuyacaksınız!

7 Maddede Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir, Mutlaka Okumalısınız!

Burç yorumlarına ve astrolojiyi olan ilgi günümüzde oldukça artmaktadır. Günlük burç yorumları gazetelerden ya da internet siteleri aracılığı ile takip eden büyük bir kitleden söz edebiliriz. Burç yorumlarını takip etmek zevkli bir hobi olarak genelde karşımıza çıkmaktadır.

 • Ancak burçları takıntı yaparak yaşayan insan sayısı da oldukça fazladır. Astrolojinin ve burç yorumların kökeni Babillere dayanmaktadır. O tarihten günümüze burç yorumları ve astroloji insanların hayatlarının bir parçası haline gelmiştir.

Astroloji güneşin dünyadan gözlemlenebilen hareketlerinin yorumlanması ile ortaya çıkmıştır. İnsanların doğum saati, doğduğu ay ve gün burcunun belirlenmesinde ve karakteristik özelliklerini etkilemektedir.

Bugünkü konumuz olan akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir konusunda yer alan akrep burcu 23 Ekim 21 Kasım arasında doğan insanları burcudur.

 • Öncelikle akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir bu konuya gelmeden burçlar hakkında biraz daha bilgi verelim. Astrolojide toplam 12 adet güneş burcu bulunmaktadır. Bu burçlar 4 guruba ayrılırlar ve her gurupta 3 adet burç bulunur.

Burçların gruplandırılması doğada bulunan 4 temel element üzerinden yapılır. Bu elementler hava, su, ateş ve topraktır. Akrep burcu su elementi grubunda yer almaktadır.

Akrep burcu cinselliği ön planda tutan bir burç olarak ünlenmiştir. Akrep erkeği ya da kadının ortak özellikleri arasında cinsel tutkuları ve özgüvenlerini sayabiliriz. Her ikisi bu konularda oldukça cesurlardır.

1- Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir

Eğer akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir diye düşünüyorsanız ilk olarak akrep erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığına dair fikir sahibi olmanız daha yararlı olacaktır.

Çünkü onun sizden hoşlandığın anlayabilirseniz tahrik etmeniz daha kolay olacaktır. Akrep erkeğinin her kadından kolayca hoşlanmadığını da belirtelim. Peki, akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır:

 • Her alanda başarı tutkusu olan kadınlardan
 • Gıpta edilen ve özenilen kadınlardan
 • Çevresindeki insanlar tarafından sürekli kıskanılan kadınlardan
 • Ortamlarda sürekli ön planda olmayı başarabilen kadınlardan
 • Cazibesi ve çekiciliği yüksel olan kadınlardan
 • Ateşli ve seksi kadınlar

Akrep burcu erkeğinin aradığı kadın tipleridir.

2- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir ve Ona Karşı Nasıl Davranışlar Sergilemek Gerekmektedir

Eğer bir akrep erkeğinden hoşlanıyorsanız ve onunla birlikte eğlenceli dakikalar yaşamak isteyen bayanların kafasında akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir sorusu gündeme gelebilir.

Ancak akrep erkeğine etkileyebilmek için öncelikle tavırlarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü akrep erkeği önüne gelen her kadınla birlikte olmaz. Bu konuda oldukça seçicidirler. Akrep erkeğine karşı davranışlarınız şu şekilde olmalıdır:

 • Sır tutabilme özelliğinizi ona hissettirin
 • Başarılarınızı onunla paylaşın
 • Cinsellikte ketum davranışlardan kaçının
 • Onu tanımakta ve anlamakta zorlandığınızı söyleyin
 • Gizemli takılın

İş yerinde, okulda, yaşamın her alanında başarılarınızın kıskanıldığını ballandırarak anlatın.

Bu tarz davranışlarla onun dikkatini daha da çekeceğinizden emin olun. Akrep erkeği bu biçimde olan davranışlara bayılırlar. O nedenle elinizden geldiğince onların yanında bu şekilde takılın. Eğer onu elde etmek istiyorsanız bu tavırlardan kaçınmayın. İşe yaradığını göreceksiniz.

3- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir, Hangi Renkler Onu Baştan Çıkarır

Akrep burcu erkeğinin hoşuna giden renkleri kıyafetlerinizde tercih edebileceğiniz gibi yatak odanızın duvar rengini tercih ederken de kullanabilirsiniz. Akrep erkeğini bu durum kesin hoşuna gidecektir.

Akrep erkeği mor ve kırmızı rengin her tonunu sevmektedir. O nedenle yatak odanızın duvarlarını bu renklerden herhangi birine boyattığınız takdirde akrep erkeği huzurlu ve mutlu olacaktır. Gece giyeceğiniz kıyafetlerin rengini de mor ya da kırmızıyı tercih etmelisiniz.

 • Eğer eğlenmeye dışarı çıkarsanız kıyafetinizde mor ya da kırmızı olabilir. Ancak eve döndüğünüzde onu siyah seksi bir gecelikle karşılarsanız akrep erkeği aşırı derecede tahrik olacaktır. Siyah geceliğiniz altına mor ya da kırmızı renkte olan iç çamaşırlarınızla onu delirtebilirsiniz.

Akrep erkeğinin tahrik olmasını tetikleyen faktörler seçilen kıyafetler ve kıyafetlerin rengi olduğunu sanırım anlamışsınızdır. Akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir sorusunun net cevabı ise seksi bir siyah gecelik ve mor ya da kırmızı iç çamaşırları.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir, Gerçekten Şok Olacaksınız!

4- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir ve Zevk Aldığı Noktalar Nelerdir?

Akrep erkeğinin kadınlar konusunda çok seçici olduğunu ve önüne gelen her kadınla birlikte olmadığını artık bilmeyen yoktur. O yüzden akrep erkeğinin etkileyebilmenin bütün yollarını bilmek faydanıza olacaktır.

 • Eğer akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir diye merak ediyorsanız onun hangi noktalarından zevk aldığın kesinlikle öğrenmelisiniz. Akrep erkeği vücudunun herhangi bölgesine yapılacak dokunuşlardan aşırı bir şekilde etkilenir. Dokunuşlara karşı son derece hassastır.

Bu nedenle onun her bölgesine masaj yaparak tahrik olmasını sağlayabilirsiniz. Masaj akrep erkeği için son derece tahrik edeci bir unsurdur. Ona yavaş yavaş masaj yapmaya başlayın fazla aceleci davranmayın. Eğer o acele ederse siz hala ağırdan almaya devam edin. Bu davranışınız onu kesinlikle daha da tahrik edecektir.

5- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir, Nasıl Etkilenir?

Akrep burcu erkeğinin ilgisini diri tutmak zordur. Onun için bu meseleye kafa yormalısınız. Eğer akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir diye düşünüyorsanız aslında bu sizin yeteneğinizle yakından ilgilidir. Onu etkilemek ve tahrik etmek için küçük oyunlar geliştirebilirsiniz.

Bu küçük oyunlar akrep erkeğini tam anlamı ile baştan çıkartır. Örneğin bir oyun oynayın ve kaybeden tarafın kıyafetlerini birer birer çıkartacağını söyleyin ve sürekli siz kaybedin. Bu durum akrep erkeğinin heyecan kat sayısını artıracak ve aceleci davranmasını sağlayacaktır.

 • Ama siz sakın acele etmeyin ve oyunun bitmesini son ana kadar bekleyin. Bunun aşırı derecede tahrik edici unsur olduğunu çok geçmeden anlayacaksınız.

Bu oyunla birlikte onun için hazırladığınız sürprizleri de sergileyebilirsiniz. Son derece keyif verici geceler sizlerin olabilir. Her iki tarafta mutluluktan uçabilir. Bu yüzden akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir konusunda yaratıcı adımlar atabilirsiniz. Bu hem sizin için hem akrep erkeği için mutluluk kaynağıdır.

6- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir ve Akrep Erkeğinin Genel Özellikleri

Eğer bir akrep erkeği için akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir diye düşünüyorsanız onların belirgin özelliklerinizi bilmeniz işinizi daha da kolaylaştırır. O yüzden mutlaka akrep erkeğinin genel özellikleri konusunda bilgi edinin. İşte akrep erkeğinin genel özellikleri:

 • Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olurlar
 • Herhangi bir şeyi başarmak için ellerinden geleni yaparlar
 • Kararlı tutumları vardır
 • Eğer bir karar aldılarsa bu karardan basitçe vazgeçmezler
 • Dışarıdan anlaşılmasa da akrep erkeği son derece duygusal bir yapıya sahiptir
 • Çevresindeki problemleri çözme işinde son derece başarılıdırlar
 • Karakterleri güçlüdür
 • Hayattan zevk almaya bakarlar
 • Eleştirilmek kesinlikle hoşlarına gitmez
 • Özgür olmak isterler
 • Ailesine, dostlarına ve sevgilisine karşı fedakârlık yapmaktan çekinmezler
 • Romantik oldukları anlar azdır
 • Gizemli kişilikleri vardır ve bu onların artılarıdır
 • Partnerinde cinsel uyum ararlar

İşte bu özelliklerini bilirseniz akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir konusunu daha rahat bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

7- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir Diyenler için Yatağın Gözdesi ve Daha Fazlası

Size akrep burcu erkeği nasıl tahrik edilir konusuyla ilgili çok önemli ayrıntılar sunup konunun uzmanları tarafından aktarılan en işlevsel bilgileri izah etmeye çalıştık ve bu konuda yolunuzu aydınlatmaya gayret gösterdik.

Şimdi de hem akrep burcu erkeğini hem de diğer bütün erkekleri rahatlıkla elde edebilmek ve onları çok kolay bir şekilde tahrik edebilmek için muhteşem yöntemler ve taktikler sunan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi setini size gönül rahatlığı ile tavsiye etmek istiyoruz.

 • Çünkü Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti içerisinde bulunan bilgiler, herhangi bir kadının herhangi bir erkeği hem günlük hayatta hem de yatakta baştan çıkarıp tahrik edebilmesi için bilinmesi gereken her türlü ayrıntıyı taşıması yönüyle oldukça farklı bir yere sahip değerli bir eser.

Zaten şimdiye kadar bu ikili seti okuyup hayatı değişen birçok kadın olduğunu bildiğimiz için bu eserleri gönül rahatlığıyla herkese tavsiye etmekteyiz ve her kadının bu eserleri başucu kitabı haline getirmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Siz de günlük hayatta erkeklerin gözdesi olmak ve yatakta da yatağın gözdesi olmak için bu eserleri başucu kitabı haline getirip sürekli okumaya ve içindeki taktikleri hayata aktarmaya çalışmalısınız. Bunun için bu güzel eserlerin indirme linkini aşağıya alıyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer akrep burcu konusunda daha fazla bilgi edinmek ve bu burcun hem erkeğini hem de kadınını daha yakından tanıyıp onlara vakıf olmak istiyorsanız, sitede dolaşıp diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Örneğin şu yazı da ilginizi çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır Diyorsanız Mutlaka Okumalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir