Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır Diyenler Bu 6 Yöntemi Kaçırmamalı!

6 Harikulade İpucu ile Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır, Okuyun!

Günümüzde astrolojiye olan ilgi giderek artmaktadır. Astroloji ve burçlar konusu toplumun tüm kesimleri tarafından merakla takip edilen bir alandır. Astrolojide toplam 12 adet güneş burcu bulunmaktadır.

 • Bir kişinin burcunu eğer biliyorsak o kişi hakkında fazlaca yorumda bulabilirsiniz. Burçlar kişilerin karakterleri, iş yaşantısındaki özellikleri, aşk hayatındaki tavırları gibi pek çok konuda o kişi ile ilgili fikir sahibi olmamıza yardımcı olmaktadır.

Burçlar dünyadan gözlemlenebilen güneşin hareketleri doğrultusunda yorumlanmaktadır. Burç yorumlamanın ve astrolojinin kökenleri çok eskilere dayanmaktadır. Astroloji ilk olarak Babil Uygarlığı zamanında ortaya çıktığı genel olarak kabul edilmektedir.

Dünyanın dört ana elementi olan; ateş, su, hava ve toprak burçları simgelemektedir. Bugün inceleyeceğimiz konu olan akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda yer alan akrep burcu su elementi gurubuna dâhil olan burçların arasında yer almaktadır.

1- Akrep Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanmaktadır ve Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır

Eğer bir akrep erkeğine aşıl olduysanız ve akrep burcu erkeği nasıl tavlanır diye merak içindeyseniz doğru yerdesiniz. Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız ilk önce onların nasıl kadınlardan hoşlandığını ve karşı cinsten beklentilerinin neler olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

 • Öncelikle akrep erkeği her alanda başarılı olan kadınlardan hoşlanmaktadır. Başarı akrep erkeği için her şeydir. Akrep erkeğinin kendiside başarı tutkusuyla yanıp tutuştuğu için partnerinde de doğal olarak başarı aramaktadır. Çevresindeki kişiler tarafından imrenilen ve başarıları kıskançlık duygusu uyandıran kadınlar tam olarak akrep erkeğine göredir.

Akrep burcu erkekleri elde etmek isteyen kadınlar mutlaka başarılı olmalıdır. Hatta başarılı olmaları yetmeyecektir bu başarıları ile ön plana çıkmaları gerekmektedir. Örneğin derslerinde başarılı bir kadını düşünelim. Dersleri çok iyi ama ön planda değil ve dominant bir karakterde değilse, akrep erkeğinin ilgisini çekmeyi başaramaz.

Bu nedenle akrep erkeğini etkilemek isteyen kadınlar iki yönlü olmak durumundadırlar. Hem başarılı olacaklar hem de ön planda olacaklar. İşte o zaman akrep erkeğinin dikkatini çekmeye başlayabilirler. Başlangıçta akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda kadınların olması gereken özellikleri belirttik.

2- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ve Hangi Hareketler Hoşlarına Gider

Akrep burcu erkeği sıradan ve son derece banal olan kadınlardan kesinlikle hoşlanmazlar. Akrep erkeği kadınından sıra dışı olmasını beklemektedir. Sıra dışı kişiliğe sahip olan kadınlar akrep erkeğinin hemen dikkatini çeker.

 • Beklemedik hareketler yapan ve değişik bir tarza sahip olan kadınlara akrep erkeklerinin aşırı derecede hoşuna gitmektedir. Eğer sıra dışı bir kadınsanız ve sürprizler konusunda da iyi seniz akrep erkeğinin kalbini tam on ikiden vurabilme şansına sahipsiniz demektir. Sessiz bir hayattan değil aksiyon ve heyecandan hoşlanıyorsanız işte akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda bir adım öne geçmiş durumdasınız.

Ayrıca akrep erkeği herkes gibi olan kadınlardan kesinlikle hoşlanmaz. Kadınlarda mutlaka bir özgünlük ararlar. Sıradanlık akrep burcu olan erkeğe göre değildir. O nedenle eğer bir akrep erkeğini tavlamaya çalışıyorsanız özgün özelliklere sahip olmanız lazımdır.

Bir akrep erkeğinin kalbine giden yol sıra dışılıktan, özgünlükten ve maceraperest olmaktan geçer dersek yanlış bir şey söylememiş oluruz. İşte akrep burcu erkeği nasıl tavlanır sorusunun yanıtları bu noktalardır.

3- Duygusallık mı Zekâ mı, Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

Eğer bir akrep burcu erkeği nasıl tavlanır diye düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bir nokta da duygularınızdır. Akrep erkeği sadece ve sadece mantığıyla hareket kadınlardan hoşlanmamaktadır. Duyguları ve hisleri ile hareket eden kadınlar akrep erkeğine daha cazip gelmektedir.

 • Duyguları yoğun yaşayan kadınlar akrep erkeklerini elde etmek konusunda daima bir adım öndedir. Duygulu kadınlardan hoşlanan akrep erkeği bu durumun abartıldığı takdirde ise kadınından soğuyabilir. Bu dengeyi kadınların iyi bir şekilde ayarlaması gerekmektedir.

Akrep Burcu erkek aynı zamanda zeki kadınlardan hoşlanmaktadır. Ortamlarda zeki kadınları hemen akrep erkeğinin radar alanına girer. Zekâsıyla fark yaratan kadınlar akrep erkeğinin dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Akrep erkeğinin kalbine girecek kadınlar duygusal, zeki ve dominant olmalıdırlar. Bu üç özelliğe sahipseniz akrep erkeğini elde etmeniz gayet kolay olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Garantili ve Kesin Yolları 7 Harika Yöntem!

4- Akrep Burcu Erkeğinin Özelliklerini Bilmek! Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır?

Eğer bir akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız akrep burcuna sahip erkeklerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu özellikler ile ilgili fikir sahibi olursanız akrep erkeğini tavlamak elbette daha kolay olacaktır. Akrep burcundan olan erkeklerin özellikleri şunlardır:

 • Yeni bilgileri öğrenmeye son derece açıktır.
 • Bir şeyi başarmak için sonuna kadar peşinden gider.
 • Kararlı tavırlar sergilerler.
 • Aldıkları kararlardan kolay vazgeçmezler.
 • Dışarıdan bakıldığında anlaşılmasa da akrep erkeği oldukça duygusaldır.
 • Bazı özel durumlarda romantik olurlar. Bu anların dışında fazla romantik oldukları söylenemez.
 • Çevresindeki sorunlara karşı son derece duyarlıdırlar.
 • Kesinlikle umursamaz ve düşüncesiz değillerdir.
 • Akrep erkeği güçlü bir karaktere sahiptir.
 • Hayatın tadını çıkarmayı severler.
 • Eleştirilmekten nefret ederler fakat başka insanları eleştirmeye de bayılırlar.
 • Kısıtlanmak değil, özgür olmayı severler.
 • İnsanların şüpheli hareketlerini kısa bir süre içinde çözerler.
 • Dostlarına ve sevgililerine karşı fedakârlık yapmaktan kaçınmazlar.

Sizin için akrep erkeğinin en belirgin özelliklerini sıraladık. Bu özelliklerden yola çıkarak akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda kafanızda bir şeyler şekillenmiştir.

5- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır Konusunda Hediyelerin Önemi

Akrep erkeği sürpriz partilere ve hediyelere bayılır. Bu nedenle hediyeler ve sürprizler meselesine özel olarak eğilmeniz gerekecektir. Sıra dışı hediyelere ve partiler akrep erkeğini aşırı derecede memnun etmektedir.

Akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda alacağınız hediyelerin ve düzenleyeceğiniz partilerin hayati bir önemi vardır. Akrep erkeğine alınabilecek hediyeler şunlardır:

 • Son moda olan şık kıyafetler
 • Lüks ve şık kol saatleri
 • Deri cüzdan ya da deri kemer
 • Eğer bir kitap hediye etmeyi düşünüyorsanız kitabın türü kesinlikle polisiye romanları olmalıdır

5- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır Konusunda Kıskançlık

Akrep erkeğinin zor kadın beğendiğine yukarıdaki bölümlerde sıklıkla değinmiştik. Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız baskın karakterde ve sıra dışı olmanız gerekmektedir. Sıradan bir hayat tercih eden kadınların akrep erkeğinin gönlünü kazanması oldukça zordur.

 • Eğer mantıklı kararlar alıyor ve duygularınızı bastıran bir karaktere sahipseniz akrep erkeğine de âşık olmuşsanız işiniz gerçekten oldukça zordur. Eğer böyle bir karaktere sahipseniz akrep burcu erkeği nasıl tavlanır diye soru sormaktan artık vazgeçmelisiniz ya da onu tavlamaya uygun bir karaktere dönüşmeniz gerekecektir.

Akrep burcundan olan erkeklerin bir diğer özellikleri ise aşırı derecede kıskanç olmalarıdır. Akrep erkeği sadece sevgilisini ya da eşini değil hayatta değer verdiği tüm insanları kıskanma özelliğine sahiptir.

Bu yüzden eğer bir akrep erkeği ile ilişkiye başlamışsanız onun bu özelliğini bilmenizde ve ona göre bir tutum takınmanızda fayda olacaktır. Akrep burcu erkeği aşırı derecede şüpheci olduğundan partnerini her zaman darlar. Akrep burcu erkeği nasıl tavlanır konusunda onun bu kıskanç yanını bilip ona göre hareket etmelisiniz.

6- Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır, Tabi ki Onların Gözdesi Olarak!

Akrep burcu erkeğinin nasıl tavlanması gerektiğine yönelik aktardığımız bu önemli maddeleri genellikle konunun uzmanlarından alıp sizlere sunmaya çalıştık. Bu noktada gereksiz birçok bilgiyi es geçip en değerli ve en gerekli bilgileri sizlere sunmak için çaba sarf ettik.

İşte bu noktada akrep burcu erkeği nasıl tavlanır diyen herhangi bir kadının kesinlikle bilmesi ve bilmekle de kalmayıp anlaması ve uygulaması gereken çok önemli bir tavsiyede daha bulunmak istiyoruz.

 • Bu tavsiyemiz Suna Kaval tarafından hazırlanan ve şimdiye kadar binlerce kadının gerçek anlamda hayatını değiştiren Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti.

Şimdiye kadar gerçekten de binlerce kadının hem günlük hayatta hem de yatakta erkeklerin gözdesi olabilmesini sağlayan ve gün içerisinde herhangi bir kadının erkekler tarafından baş tacı edilmesine vesile olan birçok taktiğin aktarıldığı bu eser, sizin de başucu kitabınız olmalı ve siz de bu eserden her fırsatta istifade etmeye çalışmalısınız.

Erkek psikolojisi konusunda gerçekten uzman bir yazar olan Suna Kaval Hanımefendinin yazmış olduğu bu eser seti, sizin de hayatınızda ciddi değişimler yaşanmasına kapı aralayacak ve aşk hayatınızda mucizeler ile karşılaşmanızı sağlayacak.

Nitekim şimdiye kadar binlerce kadının hayatına dokunan bu eser, gerçekten de oldukça etkili yöntemler ve taktikler ile donatılmış. Bu eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer akrep burcu erkeği ve kadını ile alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sitede dolaşıp farklı yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Mesela şu yazı da ilginizi çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Şok Edici Detayları Herkes Bilmeli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir