Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Bu Yazıyı Kaçıran Gerçekten Pişman Olur!

Akrep Burcu Erkeği Ne İster Diyenlere 8 Gizli Bilgi ve Taktik ile Muhteşem Bir Rehber!

Burçlar arasında en sadık, romantik ve tutkulu olanlardan biri olarak bilinen akrep burcu erkeği ne ister sorusu sıklıkla merak edilmektedir. Genellikle çapkın olarak bilinen ancak sevdiği insanlara karşı son derece bağlı olan akrep erkekleri aşk hayatında dikkat çeken ve davranışlarıyla kadınları etkileyen kişilerdir.

 • Zaman zaman çapkın ve güvenilmez olarak bilinse de doğru kadınla tanıştığında ve aşık olduğunda kalbini sonuna kadar açan akrep erkekleri arkadaşlık ilişkilerinde de son derece sadık ve sahiplenicidir.

Kimi zaman kıskanç olabilen akreplerin bu özellikleri sevdikleri insanlarla aralarında bazı sorunlara yol açabilmektedir. Akrepler inatçı huyları ile de bilinirler. Kendi bildiklerinin ve söylediklerinin doğru olduğunu kabul ederler, eleştirilmekten pek hoşlanmazlar. Bunun için doğru bildikleri yanlışları düzeltmek pek kolay olmaz.

1- Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Birkaç Önemli Detay!

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu sorulduğunda akla ilk gelenlerden biri tutku ve sadakat olmaktadır. Oldukça duygusal ve sezgisel olarak hareket eden akrep burcu erkekleri dışarıdan bakıldığında sert görülseler de kabuklarını kırdıklarında yumuşak ve son derece duygusal kişilerdir.

 • Kırılmaktan ve üzülmekten korktukları için bağlanmak istemeyip ciddi ilişkilerden kalabilen akrep erkeklerinin güveni kazanıldıktan sonra sağlam zeminli ve mutlu bir ilişki yaşanmaması için hiçbir sebep yoktur.

Aynı zamanda ayakları yere basan ve mantıklarıyla hareket eden akrep erkekleri karşı cinste de bu davranışlara önem vermekte olup boş insanlarla birlikte olmaktan kaçınırlar.

2- Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği ne ister sorusundan sonra en çok merak edilen konulardan biri de akrep burcu erkeğinin özellikleridir. Akrep erkekleri bakışlarıyla dikkat çeken ve kendilerini böyle ifade eden kişilerdir. Kimi zaman duygularını belli etmeseler ve gizlemeye çalışsalar da içlerinde fırtınalar kopuyor olabilir.

 • Bilgiye büyük önem veren ve yenilikler konusunda heyecanlı olan akrep erkekleri bu tür kadınlardan hoşlanırlar. Akrep erkeklerini etkilemek için bilgi sahibi, yeniliklere açık ve özgün bir kadın olmak etkili olacaktır.

Sıradan olmayıp kendine has hobileri ve ilgi alanları olan, ayakları üzerine sağlam basan net kadınlardan etkilenen akrep erkekleri aynı zamanda hırslı ve çalışkan tiplerden de etkilenebilirler.

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu sorulurken akrep burcu erkeklerinin daha çok umursamaz ve ciddi kişilikler olduğu düşünülmektedir. Ancak aksine akrep erkekleri oldukça kolay incinebilen, duygularını dış dünyadan gizleyen ve içine kapanık kişilerdir.

 • Karşısındaki kişiye tamamen güvenmeden duygularını açmayan akrep erkekleri güvendikleri kişilerle tüm sırlarını paylaşıp karşılarındaki kişinin sırlarını da ömür boyu saklayabilir.

Özgürlüğüne düşkün olan akrep erkekleri baskı altında hissettiklerinde kolaylıkla kaçabilmekte ancak sevdiği kişilere karşı da bir o kadar kıskanç davranabilmektedir. Bu nedenle akrep erkekleriyle birlikte olan kadınların dengede bir ilişki kurması tavsiye edilmektedir.

3- Akrep Burcu Erkeği Ne İster ve Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği ne ister ve nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu birçok kadın tarafından merak edilmekte olan sorulardır. Akrep erkekleri daha çok minyon ve sevimli görünümlü kadınlardan etkilenmektedir.

Aynı zamanda bu sevimlilik ve masumluk içerisinde tutku ve cesaret de arayan akrep erkekleri bilgi birikimi ile öne çıkan, mantıklı, ayakları yere basan kadınlardan kolaylıkla etkilenebilirler. Güçlü ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanan akrep burcu erkekleri için güvenilebilecek ve sadakatli kadınlar her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Cinselliğe oldukça düşkün olmalarıyla bilinen akrep erkekleri karşılarındaki kişiden de aynı uyumu beklemektedir.

4- Akrep Burcu Erkeği Ne İster Diyenler Şunu Bilmeli: Akrep Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri!

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu yanıtlandıktan sonra akrep burcu erkeğinin olumsuz özelliklerinin ne olduğu da sıklıkla araştırılmaktadır. Kimi zaman oldukça kıskanç, inatçı ve kinci olabilen akrep erkeklerinin damarına basıldığında oldukça yıkıcı ve sert bir kişiliğe bürünebilmektedir.

 • Özür dilemeyi sevmeyen ve her zaman haklı olduğunu düşünen akrep erkekleri ile bir tartışmaya girildiğinde sessiz kalmak tartışmanın büyümemesi için ideal olmaktadır.

Güvenilir bulmadıkları kişilere karşı oldukça sert ve soğuk olabilen akrep erkeklerinin güvenini kazanmak için yavaş yavaş karşılıklı bir güven ilişkisi oluşturmak gerekmektedir.

Kendilerine karşı yapılan bir hata veya ihanete karşı son derece sert olan akrep erkekleri böyle bir durumda karşılarındaki kişiyi affetmeyecektir.

İlgili Yazı: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tahrik Edilir Şok Edici Bilgiler Okuyacaksınız!

5- Akrep Burcu Erkeği Ne İster Diyenler için Karakteristik Özellikler ile Alakalı Hayati Detaylar!

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu sorulduğunda karakteristik özelliklerine de dikkat edilmelidir. Akrep burcu erkekleri oldukça duygusal bir yapıda olan ve sevildiğini daima hissetmek isteyen, sadakate çok önem veren kişilerdir. Gizemli kadınlardan hoşlanan akrep erkeklerini etkilemek için sıra dışı ve bilgili olmanın dışında gizemli davranışlar da oldukça etkilidir.

 • Son derece tutkulu, gizem dolu, ince mizah anlayışına sahip ve kıvrak zekalı, duygusal ve kıskanç erkekleri kimi zaman uyum sağlaması zor kişiler olarak görülebilmektedir. Ancak ilişki kuruduktan ve karşılıklı güven sağlandıktan sonra akrep erkeğinin sadakatli ve romantik ilişki alanına girilip mutlu bir beraberlik kolaylıkla sürdürülebilir.

Akrep burcu erkeğinin karakteristik özellikleri, akrep burcu erkeği ne ister sorusu kadar önemlidir. Akrep burcu erkekleri genel olarak inatçı, kararlı, kıskanç, tutkulu, cesur, sadakatli ve dominant bir karaktere sahip kişilerdir.

Dürüstlüğe önem veren akrepler son derece dürüst insanlardır. Yalan söylenmesi, boş muhabbetler ve dedikodu gibi konuşmalardan hoşlanmayan akrep erkekleri bu tür konuşmalar yapanlarla da fazla iletişimde kalmazlar. Oldukça hırslı olan akrepler kafalarına koydukları bir şeyi mutlaka elde etmek için sonuna kadar mücadele ederler.

Bu özellikleri kimi zaman onlara başarıyı getirse de kimi zaman oldukça yıpratıcı ve çevrelerindeki insanlar için yorucu olabilmektedir. Yani neşeli, gezmeyi seven, açık sözlü ve özgüvenli akrep erkekleri kimi zaman zor kişiler olsalar da ilişki kurmak için ideal kişilerdir.

6- Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Onların Aşk Hayatında Sıra 😉

Akrep burcu erkeği ne ister sorusundan sonra değinilmesi gereken konulardan biri de akrep burcu erkeğinin aşk ilişkilerinde nasıl olduğu ve aşık olacağı kadında aradığı özelliklerdir. Akrep erkekleri tutkulu bir karaktere sahip olduklarından karşılarındaki kişilerin de cesur ve tutkulu olmasını ilişkilerinde beklerler.

 • Heyecana ve cinselliğe ilişkilerinde çok önem veren akreplerin heyecanını daima yüksek tutmak ve beklenmedik sürprizler yapmak ilişkiye renk katacaktır. Akrep erkekleri kimi zaman oldukça çapkın olup ciddi ilişkilerden kaçabilmektedir. Genelde yara almamak için bu tür ilişkileri tercih eden akrepler karşılarına aşık olabilecekleri bir kadın çıktığında ise son derece ciddi ve sadakatli bir ilişkiye başlayabilmektedir.

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu kadar önemli olan bir başka konu da akrep burcu erkeğinin hoşlanmadığı şeyleri bilmektir. Akrep burcu erkeğinin hoşlanmadığı davranışlar ve karakter özellikleri ise başlıca:

 • Akrep erkeğini baskı altına almaya ve kontrol etmeye çalışmak,
 • Akrep erkeğine güvensizlik verecek davranışlarda bulunmak,
 • Gösteriş yapmak ve gereksiz konuşmak,
 • Boş ve yersiz konuşmalar, şımarıklık, dedikodu,
 • Yalan söylemek,
 • Kıskandırmaya çalışmak,
 • Ayakları yere basmayan, mantık çerçevesinde olmayan şekilde davranıp karar vermek olarak sayılabilir.

7- Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Akrep Erkeğini Elde Etmek Kolay mı?

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu yanıtlandıktan sonra gelen akrep burcu erkeğini elde etme konusu oldukça basit temeller üzerine kuruludur. Tutkulu, masum ancak cesur, mantıklı, bilgili ve donanımlı, özgün ve dürüst kadınlar akrep burcu erkeklerinin kolay etkilenebileceği kadınlardır.

Bakımlı olmak ve daima çekici bir hava ile akrep erkeğinin etrafında dolaşmak, duyuları da harekete geçireceğinden oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Başlarda gizemli davranıp oldukça hırslı ve arzulu olan akrep erkeğinin elde etmesi için ona fırsat vermek de son derece etkili olup ilişkiyi daha özel kılmaya yardımcı olacaktır.

8- Akrep Burcu Erkeği Ne İster, Tabi ki Kendini Teslim Edeceği Kadını!

Akrep burcu erkeği ne ister sorusu bağlamında çok önemli ve değerli bilgiler sunup konunun uzmanları tarafından ifade edilen en önemli taktikleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Şimdi de Suna Kaval tarafından hazırlanan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi isimli eserlerin size kesinlikle faydalı olacağını ifade etmek istiyoruz.

 • Zira şimdiye kadar bu kitapları okuyup hayatı gerçek anlamda değişen ve aşk hayatında adeta erkeklerin baş tacı haline gelen binlerce kadın olduğunu bilmekteyiz. Eğer siz de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti ile hayatınıza renk katmak ve aşk yaşamınızı daha çekici bir hale getirmek isterseniz, bu eserleri mutlaka okumalı ve okumakla da yetinmeyip iyice sindirmeye çalışmalısınız.

Aşağıda bu kitap setinin indirme linkini ve bazı okuyucuların yorumlarını bulacaksınız, bu okuyucu yorumlarını okuduğunuzda Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitap setini neden tavsiye ettiğimizi zaten anlamış olacaksınız.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Eğer akrep burcu erkeği ve kadını ile ilgili daha detaylı bilgiler almak isterseniz, sitede burçlar ile alakalı yazmış olduğumuz önceki yazıları da mercek altına alabilirsiniz, mesela:

İlgili Yazı: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır Diyenler Bu 6 Yöntemi Kaçırmamalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir