Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Şok Edici Detayları Herkes Bilmeli!

Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Sorusuna 8 Harikulade Cevap!

Akrep burcu erkeğinin karşı cinsten beklediği en çok hoşuna giden şey sadakatidir. Sadakat vazgeçilmezidir. Akrep burcu erkeği karizmatik ve giyimine özen gösteren bir erkektir ve karşı cinsten de aynı özen ve bakımı bekler. Bakımlı kadınlardan çok hoşlanır.

  • Ayrıca karşı cinste aynı fikir ve görüşte olması da bu erkeği mutlu edecektir.

Karşılıklı saygı ve sevgi olması özelliklede bunu akrep erkeğine hissettirirse bu onun çok hoşuna gidecektir. Konunun devamında alt başlıklar da akrep burcu erkeğini daha iyi tanımaya çalışacağız.

1- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Hangi Kadınlardan Hoşlanır

Akrep burcu erkeği bakımlı kadınlardan çok hoşlanır. Bakımdan kastımız aşırı makyaj ya da lüks giyim tarzı değildir. Giydiğinizi üzerinizde iyi taşımanız ve yakıştırmanızdır. Doğal ve kendinize baktığınızı da hissettirmelisinizdir. Kendinizi sevdiğinizi ve önemsediğinizi ona göstermelisiniz.

  • En önemlisi de gizemli olmalısınız. Kendinizi tamamen her açıdan anlatmanız onu kendinize çekeceğiniz anlamına gelmez. Tam tersi her açıdan gizemli olmalısınız, bu onu çıldırtacak ve meraktan size daha çok yanaşacak daha çok tanımaya çalışacaktır.

Fiziki olarak tanımlamaya çalışırsak akrep burcu erkeği bir kadın grubu arasından en gösterişlisini ama en sessiz ve en çok dinleyici olanı tercih eder. Ama unutmayın ki bir akrep burcu erkeğiyle takılıyorsanız aşk acısı çekmeye hazır olun.

2- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Sorusunun Yemekler Boyutu

Akrep Burcu Erkeği etli yemeklere bayılır. Zeytinyağlıları sevdiği pek söylenemez. Mesela bir akşam yemeğinde güzel bir kavurma yanına bademli kuş üzümlü pilav, patates püresi ve güzel bir içecekle masanızı donatabilirsiniz. En önemli ayrıntı damak tadına uygun mezelerdir.

  • Yemeğin yanında acılı mezeler hazırlayabilirsiniz. Ama yemeği yemek için acele etmeyin. Akrep erkeği her şeyin tadına vararak yemekten zevk alır. Ağır ağır muhabbetin dibine vurup yemeklerden keyif alarak yemeğe bayılır.

Eğer size tarif sorduysa sevgimle pişirdim diyerek gizem ve merak duygusunu kabartmaya devam edin. Sizi asla çözemesin gizeminiz mıknatıs etkisi yaratacaktır.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

3- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır İlişkide Sevdiği Şeyler Neler?

Karşı cinsten kendine uyumlu olmasını bekler ve bundan çok büyük haz duyar birazda baskın olma arzusu da vardır diyebiliriz. Örnek verecek olursak akrep burcu erkeği ile gezmeye çıktınız diyelim sizi aslında götürmek istediği yer belli ve ama nezaketen size de soruyor siz kesin bir adres verdiğinizde bu kesinlikle hoşuna gitmeyecektir fakat ben sana uyarım, nasıl istersen, eminim güzel bir seçim yapmışsındır vb. gibi uyumlu ve kontrolün onun elinde olacağı cevaplar vermeniz onun çok hoşuna gidecektir.

  • Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır, karşı cinste biraz gizem olması onu çok cezp edecektir. Akrep Burcu Erkeğine bir kadın olarak her şeyinizi açmamalısınız. Her zaman biraz gizemli olmalısınız. Mesela Akrep Burcu erkeği ile yemeğe çıktınız ve sizi tanımak için sorular soruyor.

Varsayalım ki size hangi hediyelerden hoşlandığınız şeyleri sordu. Cevaplarınız net olmamalı pırlantaya bayılırım derseniz eksi puan almış olursunuz. Daha naif cevaplar vermelisiniz senin alacağın her şeyin değeri büyüktür, beni düşünerek yazdığın birkaç mısra paha biçilemez vb. ifadeler kullanmanız onun çok hoşuna gidecektir.

Sizden bu cevapları almasıyla sizi daha çok tanımaya çalışacak ve sakladığınız gizemi çözmek için her şeyi yapacaktır.

4- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır İlişkide Hoşlanmadığı Şeyler

Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır diyorsak bazen de hoşlanmadığı şeylere bakmak gerekir. Karşı cinste hoşlanmadığı ve tahammül edemediği konu yaladır. Ufacık bir yalanınızı yakalaması bile sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

  • Mesela dışarıdasınız ve sevgiliniz size telefon etti nerede olduğunuzu sordu sizde görüşmenizi istemediği bir arkadaşınızla birlikte gezdiğinizi gördü sizde başka birinin adını söylediniz, o an karşınıza bile çıkabilir. Sizi denemeye çalışabilir ve her zaman aranızdaki güveni tartar, ama bu bir ömür devam etmez.

Sizden emin olduğu zaman aranızdaki güven oturduğunda sizi tartmaktan vazgeçecektir. Başka bir hoşlanmadığı şey içinde bilerek kendinizi kıskandırmaya çalışmanız olacaktır diyebiliriz. Normalden fazla makyaj yapmanız ya da daha şeffaf giyinmeniz onu rahatsız edecektir. Her zaman olduğuz gibi olmanız onu daha mutlu edecektir.

5- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır, Yatakta Hoşlandığı Şeyler

Akrep Burcu Erkeği sizinle takılmak istediyse işin en zor kısmını aşmışsınız demektir. Partnerinden de kendisinin gösterdiği ilgiyi beklemektedir. Her zaman daha sıra dışı şeyler yapma peşindedir.

Eşini mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ama partnerinin de sıra dışı ve eğlenceli olmasını bekler. Bir akrep burcu erkeğinin en çok önem verdiği şeydir diyebiliriz.

6- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Arkadaşlık İlişkileri

Akrep burcu erkeği dostluğa çok önem verir. Arkadaş çevresi çok geniştir. Her zaman çekici bir enerjisi vardır ve herkesi etrafına toparlayabilecek yeteneğe sahiptir. Hem görüntüsüyle hem de zekâsıyla her zaman gözde ve çekicidir.

Bu yüzden kendini göstermesi için çok fazla çaba harcaması gerekmez. Herkesi kendine hayran bırakır hem zekâsıyla hem de hayat enerjisiyle gözleri üzerine toplar.

7- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Hoşlandığı Kadın Burçları Hangileri?

Akrep burcunun anlaştığı toprak grubu burcudur. Hoşlandığı kadın burçları başak, boğa ve oğlak tır. Başak burcu kadını ile akrep burcu erkeğini inceleyelim. Başak kadını giyimine vücuduna bakımına çok özen gösterir.

Her zaman bakımlıdır ve gözleri üzerinde toplamayı başarır. Bir akrep erkeğinin çok kolay ilgisini çekebilir. Başak kadını aynı zamanda çok gizemlidir bu yönüyle de dikkat çekecektir.

  • Akrep burcu ve boğa burcunu ele alırsak, boğa burcunun en önemli yönü lezzete düşkün olmasıdır. Akrep erkeği de yemeğe ve lezzete çok önem verir en iyi uyumu bu noktada sağlayabilirler. Bu yönden partnerinize yaklaşabilirsiniz.

Ama sevgisini açıkça söylemeyen akrep erkeği boğa kadınının beklentisine cevap veremez. Boğa kadını sevildiğini duymak ister bazen bu konuda küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak kadını ve akrep erkeğinin uyumu ise, özgürlüğüne çok düşkün olan oğlak kadını özgürlüğünden fedakârlık etmek zorunda kalacaktır. Akrep erkeği kıskançtır ve oğlak kadını da özgürlüğünden kısıtlanmayı ve sınanmayı hiç sevmez. Ama en önemlisi de oğlak kadını aradığı sevgi ve şefkati bir akrep te bulabilir. Aşk ve tutku dolu unutulmaz bir ilişki yaşayabilirler.

Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır, sorusu bağlamında, burada hangi burçlardan hoşlanır diye sorabiliriz. Genel olarak akrep erkeği toprak grubu burçlarıyla iyi anlaşabilir. Ama şu nokta unutulmamalıdır ki sağlam bir ilişkide sadece burç uyumu asla yeterli olamaz.

  • Yaşam tarzı, kültür ve hayatın getirdiği her şey bir insanın birçok özelliğini de törpüleyebilir. Elbette partnerinizin burcunu ve özelliklerini iyi bilmelisiniz fakat bunun yanında hayatını oluşturan diğer parçaları da bilmelisiniz. Her olumlu şeyi de burçlara yormamalı her olumsuz şeyi de burçlara yormamalıdır.

Belki partnerinizin içinde bilmediğiniz ve kimsenin ortaya çıkaramadığı keşfedilmemiş birçok nokta vardır. Bunu ortaya çıkarmak sizin sevginiz ve onu keşfetmenize bağlı olacaktır. Akrep burcu erkeğinin de olumsuz yönlerini yok etmek yine sizin elinizdedir. Karşınızdaki kişiyi önce insan olarak iyi tanıyın burcunun getirdiği yönlerinin size önyargı oluşturmasına izin vermeyin. Sevdiklerinize onları sevdiğinizi söylemek, birçok sorunu kendiliğinden çözecektir, bunu unutmayın.

8- Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır Diyenlere En Gözde Tavsiyemiz

Akrep burcu erkeğinin nelerden hoşlandığı konusunu detaylarıyla izah etmeye çalışıp bu konuda onlarca ilginç bilgi ile sizi desteklemeye çalıştık ve açıkçası konunun uzmanlarından istifade edip bu konuya nasıl yaklaşmanız gerektiğini de gözler önüne serdik.

  • Bu aşamada konunun uzmanlarına gerçek anlamda müracaat edip ünlü astroloji uzmanlarından fikir alarak akrep burcu erkeğinin nelerden hoşlandığı konusunu mercek altına aldık, işte bu aşamada size çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Öyle ki akrep burcu erkeğinin nelerden hoşlandığından tutun, hangi şekilde aşık edilebileceğine ve bir kadının bu erkek tipini nasıl elde edebileceğine kadar her türlü detayın anlatıldığı bu eser sizin de hayatınızda bir dönüm noktası olacak.

Bu eserin adı Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi.

Şimdiye kadar binlerce kadının aşk hayatında muhteşem gelişmelerin yaşanmasını sağlayan Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi seti, gerçekten takdire şayan bir kaynak ve bu kaynağı kesinlikle herkes okumalı.

Her kadının başucu kitabı olmayı hak eden bu kaynak, bu alanda uzman bir araştırmacı yazar tarafından kaleme alınmış ve şimdiye kadar binlerce kadının istifade etmesine vesile olmuş. Zaten okuyucu yorumlarını incelediğinizde Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesinin bu alanda yazılmış diğer bütün eserlerden gerçekten farklı olduğunu ve oldukça doyurucu bir kaynak olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek ve okumaya başlamak için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şuraya tıklayın Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi eserlerini indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eğer akrep burcu erkeği konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sitede dolaşıp diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu manada şu yazı da ilginizi çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir