Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Garantili ve Kesin Yolları 7 Harika Yöntem!

Sen de Bu 7 Yöntemle Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yollarını Öğreneceksin!

Son derece kararlı olan Akrep erkeği aynı zamanda etkileyici bakışlara sahiptir. Yolundan çevirmenin kesinlikle kolay olmadığı akrep burcu erkekleri elde etmek isteği şey uğrana zorluklara katlanabilir. Neşeli ve enerjik olmasının yanı sıra duygusal bir yapıya sahiptir bu burcun erkekleri.

 • Genellikle çekingenlikle yaklaşılan bu burç aslında hakkında kesin hükümlerin verilmesi yanlış olmaktadır. İlginç olan ve merak ettiği şeylerin peşinden koşan akrepleri etkilemenin ilk yolu dürüst olmaktadır.

Dürüst ve güvenilir bir kadın kolay güvenemeyen akrep erkeğinin ilgisini çekecektir. Tabii akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları birden fazladır. Bakımlı bir kadın akrep burcunu etkilemekte başarılı olabilir. Çünkü bu burcun erkekleri için güzel ve merak uyandıran her şey ilgi çekmektedir.

1- Kısıtlanmaktan Hoşlanmayan Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • Kıskanç olmamak akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları arasındadır. Genellikle çok sayıda kadın arkadaşları bulunabilir ve her biri güzel ve bakımlı kadınlardır. Bu noktada onu kısıtlamamak ve aşırı kıskançlık göstermemek ona olan güveninizi göstereceğinden etkilenmektedir.
  • Özgürlüğüne düşkün oluşu karşı cinsi kısıtlamayacağını göstermemektedir. Sevdiğini kısıtlaması karşı cinsin de onu kısıtlayacağı sonucu doğurmaz akrep erkekleri için. Bu noktada benmerkezci tavırlarıyla dikkat çekerek dediğim dedik yanını göstermektedir.
  • Âşık olduğu kişiye karşı kıskanç tavırlarıyla bilinen akrep erkekleri aynı zamanda sorunsuz bir birliktelik arayışı içindedir. Güven bulduğu ve özel hayatını kısıtlamayan bir kadın onu etkilemekte başarılı olacaktır.

2- Gizemli Olmak Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları Arasında

Son derece gizemli olan akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları için karşı cinsin de gizemli biri olması gerekir. Gizemli fakat aynı zamanda güvenilir olmak merak duygusunu uyandırarak etkilenmesini sağlayacaktır. Kendinizi sürekli anlatmaktan kaçının. Bırakın akrep erkeği sorsun. Merak duygusunu uyandırarak sorular yöneltmesine izin verin. Bu sizi gizemli kılarken dürüstlüğünüze de laf getirmeyecektir.

 • Akrep burcu erkeğiyle sohbet sırasında her şeyini kendi anlatmayarak sizin merak etmenize yol açacaktır. Onu tanımak için sorular sorun ve cevaplarınızı anlatsın. Fakat bu cevapların uzun bir sohbet havasında olmasını beklemeyin.

Hiçbir zaman kafasından ne geçirdiğin bilemeyeceğiniz bu burç kısa cevaplarla gizemini korumaya devam edecektir. Bu nedenle kendinizi şeffaf onunsa sizi tanımak için çaba göstermediği hissine kapılabilirsiniz.

Bu durumda akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları için siz de en az akrep erkeği kadar gizemli olun. Bu sayede size yönelttiği sorular karşısında onu tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

3- Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları Eğlenceli ve Yaratıcı Bir Kişilik mi?

İç dünyasının karamsarlığına karşın günlük hayatta eğlenmeyi en iyi burçlar arasında bulunan akrep burcu erkekleri kendilerini eğlendirmesi bilir ve eğlenmeyi bilen kadınlardan hoşlanırlar. Bu nedenle dozunu kaçırmadan enerjik yapınızı ona yansıtmakta fayda var.

 • Bu hayalperest ve çocuksu ruh onu etkisi altına almaya yetecektir. Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları çok zor olmasa da kendisine güven veren kadının onu eğlendirmesi ve mutlu etmesi üzerinde farklı etkiler bırakacaktır.

Monotonluktan uzak durmayı yeğleyen akrep erkeğini etkilemenin yolları arasında onunla beraber eğlenmek vardır. Onun ilgi alanlarına duyduğunuz saygıyı ve merakı gösterdiğiniz zaman size olan ilgisini göstermekten çekinmeyecektir.

4- Farklı Hediyelerle Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında zevklerine hitap eden bir hediye bulunmaktadır. Hediye seçimi ile ona verdiğiniz değeri göstermek karşı cinsten olumlu tepkiler almanızı sağlayacaktır.

Akrep burç için hediye seçimi farklı aksesuarlardan yana olmalıdır. Çeşitli alanlarda kullanacağı aksesuarlar ile onu mutlu etmek mümkün. Arabası, evi ya da kendisi için kullanacağı aksesuarlar akrebi etkisi altına alarak onu kazanmayı sağlayacaktır.

 • Deri eşyalar da akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında. Deri evrak çantası, cüzdan, kartvizit, ceket gibi hoşlanacağı deri eşyalar akrebin sevdiği koyu renklerden oluşmalıdır. Maddiyat onun için çok önemli olmasa da zevkine hitap ettiğini düşündüğü pahalı hediyeler karşısında etkilenmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Akrep burçlarını gizemli yapısı roman seçiminde önemli etkiye sahiptir. Daha çok polisiye romanlardan etkilenen bu burcun erkeğine gizemli bir roman da hediye edilebilir.

5- Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları Arasında En Önemli Olanı Ona Asla Yalan Söylememek

Dürüstlükten etkilenen akrep erkekleri arasına yalanın girdiği biriyle görüşmeyi derhal kesebilir. Net olmasından dolayı izah edecek zamanı bile tanımayabilir.  Eleştirici kişiliğe sahip ve karakter analizini son derece doğru şekilde yapan bu burç yalan söz konusu olduğunda bunu hemen sezerek dile getirmekten çekinmemektedir.

 • Akrep burcunu erkeğini etkilemenin yolları ona karşı son derece dürüst davranmaktır. Güvenini bir defa kaybeden akrep erkeğini yeniden kazanmak ise kolay olmayacaktır. İnatçı akrep burcu erkeği uzaklaştığı kişiye çok sevse kafa karışıklığı nedeniyle geri dönmeyebilir.

Bu nedenle temkinli ve emin adımlarla ilerleyen bir ilişki onun tercihidir. Ve aradığı aslında uzun soluklu bir ilişkidir. Fakat güvenememesi ve kırılacağını düşünmesi onun hep kısa süreli birliktelikler yaşamasına neden olmaktadır.

6- Burçların Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları İçin Vereceği Tavizler

Eğer akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları aranıyorsa burç uyumu da göz önünde bulundurulmalıdır.

 • İkizler kadını akrep erkeğini etkilemek istiyorsa meraklı ve eğlenceli yapısını ona göstermeli fakat kısıtlayıcı tavırlarından vazgeçmelidir.
 • Kova kadını yaratıcı fikirleri ile akrep erkeğini etkilerken özgürlüğünden taviz vermemesi kıskanç akrep erkeğini kızdırmaya neden olacaktır.
 • Kendisi gibi su grubunda yer alan yengeç burcu ile uyumu yakalayan akrep erkeği yengeç kadar evcil olamaması nedeniyle çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Bu nedenle yengeç kadınlarının akrep erkeğine eğlenceli yönünü ve ilgisini sık sık göstermelidir.
 • Boğa burcu kadını ile son derece uyumlu olan akrep erkeği istediği güvene ve sadık birlikteliği bulabilecektir.
 • Koç kadınları ise akrep burcuna karşı aşırı tepkisel davranmamalı, dik kafalı ve inatçı olmamalıdır İki tarafın da bildiğini okuması tartışma yaratacağından bir tarafın alttan alması gereklidir.
 • Akrep burcu erkeği kendi burcundan bir kadınla eğlenceli bir ilişki yürütse de iki taraf da iç dünyasını açığa çıkarmadığı için beraberliklerinin kısa süreli olmaması adına bir taraf kendinden taviz vermelidir.
 • Oğlak burcu kadını ise akrep burcuyla uyumu kolayca yakalayabildiği gibi sınanmayı sevmeyen kişiliğinden biraz taviz vererek akrebin onu gözlemleme ve sınamasına zaman tanımalıdır. Akrep burcu erkeğini etkileme yolları arasında olan sabırlı davranmak da sizi tanıması açısından önemli olmaktadır.
 • Balık burcu kadını akrep erkeğinin kısıtlamalarına biraz daha kulak verire akrep erkekleri balık kadınları ile oldukça uyumlu bir ilişki içine girer.
 • Başak burcu kadınları çalışma hayatına verdiği önemi partnerine de verirlerse daha sağlıklı bir ilişki yürütebilirler.
 • Yay burcu kadınları neşeli ve sık sık seyahat etmekten çekinmeyen tavırlarıyla akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları için herhangi bir özelliğe ihtiyaç duymaz. Fakat yayın mülayim yapısı inatçı akrep ile uyuşmayacaktır.
 • Aslan kadını ve akrep erkeği gururlu ve inatçı kişiliklerinden ödün verirlerse sağlam temelli uzun soluklu bir ilişkinin kapılarını aralayabilirler.
 • Kendisine güven veren terazi ile iyi geçinen akrep erkeği ile ilişkide akrebin güler yüzlü ve sevilen kişi olmasından dolayı sevdiği kimseyle paylaşmak istememesi ve kıskanması olağandır. Akrep erkeğini etkilemek için teraziler kıskançlıkları karşısında anlayış göstermelidir.

7- Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları Adına Harika Bir Önerimiz Daha Var!

Özellikle konunun uzmanlarından bilgi alarak akrep burcu erkeğini etkilemenin yollarını sizlerle paylaşmaya çalıştığımız bu yazımızda konu ile ilgili uzmanların en değerli bilgilerini sizlere sunmaya gayret gösterdik.

 • Şimdi de hem akrep burcu erkeğini hem de diğer bütün erkekleri kısa bir süre içerisinde etki altına alabilmek ve onları kendinize delicesine bağlayabilmek için hangi adımları atmanız gerektiğini mükemmel bir şekilde anlatan muhteşem bir yol haritası tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Tavsiye edeceğimiz eser, herhangi bir erkeği kısa sürede kendinize bağlayıp aşık edebilmek için bilmeniz gereken her türlü bilgiyi ve atmanız gereken her türlü adımı ayrıntılı bir şekilde sizlere sunmakta; kaldı ki şimdiye kadar bu eserleri okuyup aşk hayatı değişen binlerce kadın olduğunu da bilmekteyiz.

Bu değerli eser, Erkeklerin Gözdesi seti olarak bilinen ve araştırmacı yazar Suna Kaval tarafından kaleme alınan muhteşem bir yapıt.

Siz de bu değerli esere bir şans vermeli ve bu eserin değiştirici gücünü kendi hayatınızda tecrübe etmelisiniz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adıyla satışa sunulan bu eserleri indirip hemen okumaya başlamak için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şuraya tıklayıp bu değerli eserleri indirebilirsiniz.

Eğer akrep burcu erkeği ve kadını ile alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitede biraz daha dolaşıp önceki yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Örneğin şu yazı da ilginizi çekecektir: Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir