Akrep Burcu Kadını Aşık Olursa Ne Yapar, 12 Mükemmel Cevap!

12 Harika Cevap ile Akrep Burcu Kadını Aşık Olursa Ne Yapar?

Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Aslına bakarsanız akrep kadınları öyle kolay kolay aşık olduğu söylenemez. Akrep kadınları seçicidir. Aşık olmak yerine birini kendine aşık edip sonsuza dek mutlu yaşamaya hedeflenir. Akrep burcu kadınları dişilikleri ile ön plandadır. Anlamlı, içten ve derin bakışlara sahiptirler.

Aklını ve mantığını kullanabilen bir burç olmasına rağmen genellikle duygularına yenik düşer ve en çok yenik düştüğü duygusu kıskançlıktır. Eğer bir Akrep kadını aşık olursa hatta olmasa dahi aşırı kıskançlık sergileyecektir. Alçak gönüllü ve yumuşak başlı olmasına rağmen kıskançlığı ortaya çıktığında delirecek ve hatta sinsileşecektir.

  • Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar sorusunun basit cevabı olarak delirecektir diyebiliriz. Akrep burcu kadınlarında kontrol mekanizması yoktur. Özellikle de kıskançlık gibi konularda. Kendilerinden üstün olan insanları kıskanmak gibi bir huya sahiptir.

Her ne kadar kendisi birilerini kıskanmaktan hoşlanmasa da maalesef hislerine her zaman yenik düşer. Akrep burcu kadınları ilgiden ve önemsenmekten hoşlanır. Eğer aşık olursa aşırı ilgi gösteren ve önem verdiğini her fırsatta gösteren bir kadın olacaktır.

1- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Boğa Burcu Erkeği

Boğa erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Uyumlu bir çift olan Akrep burcu kadını ve Boğa burcu erkeği aşk hayatlarında mutluluğu yakalayabilirler. Aynı zamanda çevrelerini de olumlu etkileyeceklerdir. Boğa burcu erkeği duygusaldır ve sevdiğine bağlıdır. Boğa burcu erkeğine aşık olan Akrep burcu kadını onu kıskanmak zorunda kalmaz. Birbirlerine hoşgörü ile yaklaşabilirler. Hatta bu birliktelik evliliğe kadar gidebilir.

2- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve İkizler Burcu Erkeği

İkizler erkeğine Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Akrep burcu kadını her ne kadar bir İkizler burcu erkeğine kalbini kaptırsa da bu ilişkinin uyumu yakalanamaz. İkizler burcu erkekleri kararsızdır. Çok çabuk karar değiştirebilir ve çok fazla konuşurlar. Akrep burcu kadını İkizler burcu erkeğinden kolayca soğuyacaktır.

İkizler burcu erkeği ertesi gün başka birinden hoşlanıp kolaylıkla Akrep burcu kadınının ellerinin altından kayıp gidebilir. Eğer bir Akrep burcu kadını, İkizler burcu erkeğine aşık olursa, bu tür durumlar karşısında çıldırıp kendini kaybedebilir ve yıpratabilir.

3- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Yengeç burcu erkekleri çok çabuk alınganlık göstermektedir. Sürekli pışpışlanmak, kaprislerine katlanacak bir kadın ararlar. Akrep burcu kadını bir yengeç burcu erkeğine aşık olursa o tutkulu ilişkiye sahip olamayacaktır.

Tabi zaman ilerledikçe bu durum değişebilir olursa Akrep burcu kadınlarının erkeğini pışpışlamayı sevmesinden ve kaprislerine göz yummasından kaynaklı olacaktır. Akrep burcu kadınları sabırlıdır fakat Yengeç burcu erkeği için aynı şeyi söylemek pek mümkün olmayacaktır. Böylece sonunda Akrep burcu kadını bu ilişkinin yürümeyeceğini görecektir.

4- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Aslan Burcu Erkeği

Aslan erkeğine Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Aslan burcu erkekleri burnu havada ve dikkat çekmeyi seven tiplerdir. İlgi üzerlerinde olmadığı zaman sırf ilgi çekebilmek için saçma hareketler bile yapabilirler. Tabi bu durum bir Akrep kadınının asla hoşuna gitmeyecektir. Aralarında zaten bir uyum olmayan bu iki burç asla bir araya gelemezler. Akrep kadını sevdiği adamı yıpratır ve Aslan burcu erkeği yıpranmaktan asla ve asla hoşlanmaz.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır, 7 İpucu ile Hayatım Değişti!

5- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Başak Burcu Erkeği

Başak erkeğine Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Eğer bir Akrep kadını Başak burcu erkeğine aşık olursa bu iki burç kolaylıkla uyumu yakalayacaktır. Titiz ve başarılı olan Akrep burcu erkeği kolayca bir Akrep kadınının gönlünü fethedebilir. Birçok yön ile birbirlerine uyumlu olan kadın ve erkek kısa zamanda sonu evlilik olan bir ilişkiye başlayabilirler.

6- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Terazi Burcu Erkeği

Terazi erkeğine Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Akrep burcu kadını Terazi burcu erkeği ile tutkulu bir aşk yaşayabilir ama nereye kadar? Terazi erkekleri özgürdür ve aslında bir Terazi erkeğini kendine aşık edebilecek tek kadın yine Terazi burcu kadınıdır.

Akrep burcu kadını bir süre sonra Terazi burcu erkeğinin özgür ruhundan sıkılacak, ilgi ve dikkatlerin onda toplanmasından bunalacak. Kıskançlığı tavan yapacaktır. Bu sebeple zaman içerisinde aşık olduğu Terazi burcu erkeği ile arasındaki tutku da yok olacaktır.

7- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkeğine Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Akrep burcu kadını ve Akrep burcu erkeği aynı burca mensup olsalar dahi birbirlerinden oldukça farklı özellikleri bulunmaktadır. Bir Akrep burcu asla Akrep burcu ile düzenli sonu evliliğe giden ilişki yaşayamaz. Heyecansız ve tutkudan yoksun bir aşk hayatları olacaktır.

8- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Yay Burcu Erkeği

Yay erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Akrep burcu kadını ve Yay burcu erkeği sürekli birbirleri ile sorun yaşayacaklardır. Uyumu yakalamaya çalışma olasılıkları oldukça düşüktür. Birbirlerinden oldukça farklı olan bu iki burç sürekli tartışmalı, tatsız bir beraberlik yaşarlar ve bu durum Akrep kadınının hiç hoşuna gitmeyecektir.

9- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Akrep kadını ve Oğlak erkekleri aslında uyumludur. Dışarıdan bakıldığında soğukkanlı gözüken bu iki insan birbirleri ile bağ kurabilirler. Fakat cinsel yaşamı renkli olmayan Oğlak erkeği bu konularda Akrep burcu kadınının sözünü dinlemeli ve ondan bir şeyler öğrenirse mutlu bir beraberlik yakalayabilirler. Fakat, Oğlak burçlarının pek öğrenme gayesi bulunmamaktadır.

10- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Kova Burcu Erkeği

Kova erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Kova erkeği özgür, kendine düşkün ve başkalarını pek önemsemeyen bir burçtur. Şayet bir Akrep kadını Kova erkeğine aşık olursa çıldırma durumu olabilir. Sürekli onu takip eden nerede ve ne yaptığını saplantı haline getirebilir.

Kova burcu erkeğinden olabildiğince uzak kalması gerekmektedir bir Akrep burcu kadınının. Aldatılmaktan hiç hoşlanmayan Akrep burcu kadını Kova erkeğini sürekli başka kadınlarla görmek durumunda kalacaktır. İlişki yaşamaları bir kenara başlamaları bile bir hata olur.

11- Akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar ve Balık Burcu Erkeği

Balık erkeğine akrep burcu kadını âşık olursa ne yapar? Balık burcu erkeği duygusaldır bu sebeple Akrep kadınını ilk başlarda kırmaktan ve üzmekten çekinecektir. Fakat zaman içerisinde Balık burcu erkeğinin dengesizlikleri Akrep burcu kadınını çileden çıkartabilir.

Çok fazla bir orta noktaları olmayan iki burçtur. Balık burcu erkeği kendisine aşık olan her kadına kapılarını açar fakat sonrasında sürekli bu kapıyla oynar. Bazen kapalı bazen açık bazen aralık olan bu kapı karşısında Akrep burcu kadınının dengesi de şaşacaktır.

12- Akrep Burcu Kadını Aşık Olursa Ne Yapar Diyenlere Mükemmel Bir Rehber Önerisi

Akrep burcu kadını ve erkeğinin birçok önemli özelliğini mercek altına almaya ve en son yaşanan bilimsel gelişmeler ışığı altında sizlere açık ve net bir şekilde aktarmaya çalıştığımız bu sitede, bu yazımızda da akrep burcu kadını aşık olursa ne yapar sorusuna odaklanıp konunun detaylarını uzmanlardan edindiğimiz en doğru bilgiler eşliğinde sizlerle paylaştık.

  • Şimdi de mükemmel bir rehber önerisi ile yazımızı noktalamak istiyoruz. Tavsiye edeceğimiz bu rehber Kadınların Prensi olarak satışa sunulan ve 5 tane mükemmel eserden oluşan son derece doyurucu bir set. Öyle ki bir erkeğin oldukça kısa bir süre içerisinde istediği kadını kendisine delicesine bağlayabilmesini sağlayacak olan bu eser, aynı zamanda erkeğin kendi içindeki potansiyelini keşfedip bunu rahatlıkla dışı aktarmasına da vesile olacaktır.

Bu eserde bulunan taktikleri ve yöntemleri okuyup içselleştirmeniz halinde kendinizde müthiş bir değişim hissedecek ve kendi potansiyelinizi keşfederek hayata daha farklı gözlerle bakmaya başlayacaksınız. Zaten bu eseri okuyan insanların yaşamış olduğu değişimleri aktardıkları yorumları okuduğunuzda da ne demek istediğimizi çok daha açık ve net bir şekilde anlıyor olacaksınız.

Bu değerli eserin indirme linkini şuraya alıyoruz. Şu bağlantıya tıklayıp Kadınların Prensi setini indirebilirsiniz.

Eğer akrep burcu kadını ve erkeği konusunda farklı detaylarla ufkunuzu açmak ve önünüzü aydınlatmak isterseniz sitede daha önce yazmış olduğumuz farklı bilimsel yazıları da incelemenizi salık veririz.

Mesela şu yazı: Akrep Burcu Nasıl Giyinen Erkeklerden Hoşlanır, 10 Maddede Kadınını Büyüle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir