Akrep Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır, 7 İpucu ile Hayatım Değişti!

7 Maddede Akrep Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır, Çok Özel Bilgiler Bulacaksınız!

Güzel kadınların hepsi akrep burcu değildir ancak her akrep kadını güzeldir diye yazıma başlamak istiyorum. Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır sorusuna olabildiğince net ve anlaşılır cevaplar verebilmek için ise akrep burcunu ve akrep kadınlarının burçtan aldıkları dengeyi kısaca siz değerli okurlarımla paylaşmak istiyorum.

 • Genel olarak tanımlamak gerekirse de bildiğiniz üzere burçlar 12 aylık bir kuşaktır. 12 takım yıldızına ortak olarak verilen tek isim burç 12 farklı isimden biri ise akreptir. Kişilik özelliklerini büyük oranda etkilemese de kişi üzerin de bıraktığı karakteristik özellikleri yadsınamayacak gerçektir. Tabi ki gerçekten inananlar için.

Bugünün burç yapısının temelini Sümerler araştırmalarıyla geçmiş dönem de hazırlamışlardır. İlk olarak 18 burç olarak oluşturulan ekliptik düzende zamanla 6’sı silinerek 12 tane kalmıştır. Akrep burcu da 12’lik kuşağın 8. Burcu olmaktadır. Peki hem fiziksel hem de manevi açıdan güçlü olan akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır, bunu da akrep burcu kadınını tanıyarak ilerleyelim.

1- Akrep Burcu Kadını

Akrep kadını bilginin gücünün farkındadır, çevresinde olan veya olmayan her insanın hakkında bildiği ve öğrendiği gerçekleri zamanı gelince silaha çevirmeyi hatta herhangi bir tehlike karşısında bunu kişiye doğru zaman da kullanmayı çok iyi bilir. Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır sorusuna cevabımız da bu yüzden oldukça sınırlı sayı da burçlarla anlaşır olacaktır.

 • Güven onun için oldukça önemli olduğu için kendini olabildiğince saklı tutar. Tam güvenmediği sürece onun kendisini olduğu gibi açması muhtemelen imkansız olacaktır. Akrep kadının bir diğer korkusu ise yenilmektir. Yenilme korkusu gerçek duygularını gizlemesine ve asıl hayatını gizlemesine sebep olabilir.

Bir gün kendisini yaralayabilecek zaaflarını sırlarını kendinden başka kimseye açıklamaz. Çoğu zaman kendine bile açıklayamadığı sırlarla zırh gibi kuşanmışta olabilir.

Tüm bu özelliklerine rağmen oldukça neşeli ve bir o kadar da ihtiraslıdır akrep kadını. Tutkuya önem verir aşk ve insan ilişkilerine verdiği önemi ve gizlediği duygusallığı ile birleştirdiğiniz de oldukça merhametli bir kalbe sahip olduğunu görürsünüz.

2- Diğer Burçlarla Uyumu

Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır sualine cevap verebilmek için burç tanımı ve akrep burcu kadınını kısaca tanıdık. Şimdi uyuma gelecek olduğumuz da ise genel olarak tanımlayarak en çok anlaştığı burçları özel olarak alt başlıklar da göreceğiz. Kısaca sıralayalım:

 • Akrep kadını ile Koç uyumu- ihtiraslı bir ilişki güvenilir bir arkadaşlık.
 • Akrep kadını ile Boğa uyumu- çekici ve kazançlı bir ilişki arkadaşlık veya dostluk.
 • Akrep kadını ile İkizler uyumu- ne aşk ne arkadaşlık ne dostluk başlamasa da olur.
 • Akrep kadını ile Yengeç uyumu- her anlam da uyum dolu bir ilişki.
 • Akrep kadını ile Aslan uyumu- olanakları zorlayan zor bir ilişki.
 • Akrep kadını ile Başak uyumu- başarılı bir ilişki
 • Akrep kadını ile Terazi uyumu- karmaşıktır. Olursa olur olmazsa olmaz.
 • Akrep kadını ile Akrep uyumu- macera ve heyecan doludur.
 • Akrep kadını ile Yay uyumu- ilginç ve karmaşık bir ilişki olacaktır.
 • Akrep kadını ile Oğlak uyumu- romantik muhteşem ve heyecan dolu.
 • Akrep kadını ile Kova uyumu- zor.
 • Akrep kadını ile Balık uyumu- derin duygu ve bağlılıklar içerir. Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır sorusuna cevabımızı kısaca özetledik.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir Diyenlere En Gizli 7 Tüyo, Kaçırmayın!

3- Akrep Kadını ile Koç Burcunun Uyumu

Koç Burcunun yapısı gereği hareketli ve oldukça neşeli hayatı akrebi etkilemektedir. Yukarıda ki özetlerimizden sonra akrebi etkilemenin ne kadar zor olduğunu anlamışsınızdır. Ve işte koç burcu bunu güze çevirerek akrep burcu kadınını gerek arkadaşlık gerekse aşk boyutunda elde eder.

 • Her iki tip de sonuç olarak birbirlerini doğallıkları ve çekicilikleriyle çekerler. Her iki tarafta güvenilir iyi niyetli ve birazda şüphecidir. Bu özellikleri birbirleriyle oldukça uyuştuğu için herhangi bir sorun da özveriyle yaklaşarak sorunu çözmeye odaklanırlar. Akrep kadının arkadaşlık ve dostluktan beklentisi de her zaman fazladır.

İlgi gösterilmesine ve hayranlık duyulmasına bayılırlar bunun içinde dolayısıyla en uygun burç koç olacaktır. Çünkü koç da en az akrep kadar arkadaşlığını ilişkisini uçlarda yaşamayı ve ilgi göstermeyi tam anlamıyla başaran nadir burçtur.  Yine de kısa bir not düşmek gerekirse akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır deyince koç diyebilmek için koçun kişilik özelliklerini de tam anlamıyla tanımak gerekir.

4- Akrep Kadını ile Yengeç Burcunun Uyumu

Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır diye sorulduğu zaman akla gelen diğer burç tabi ki yengeç olacaktır. Literatürde oldukça duygusal ve içten yaklaşımlara ve düşüncelere sahip yengeç burcu bilinir ki tüm kalbiyle karar verir ve uygular. Akrep kadınlarımız bir parça şüpheci ve kıskanç oldukları için yengeç tüm soru işaretlerini akrebin aklından silerek tam güven oluştururlar.

 • Az çok anladık ki akrep için güven demek dünyalar demektir. Aynı zaman da hem arkadaşlık hem aşk yönünden bu iki burcun uyumu sonucu neşe ve muhabbet o ortamdan asla eksik olmaz. Her iki burcun kadınları da her ortamda dikkat çekmeyi başaran yapıdadır.

Bu durum da cazibelerine cazibe katmaktadır. Her ikisi de sabırlı ve dinlemeyi çok sevenlerdendir. Anlayış uyumun en temel yapı taşı olduğuna göre akrep ve yengeç sonsuz mutlulukta buluşacaktır.

5- Akrep Kadını ile Başak Burcunun Uyumu

Evet işte inanılmaz çekim, inanılmaz enerji diyebilirim bu uyuma. Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır tabi ki inanılmaz çekim sayesin de başakla anlaşır. Oldukça hassas ve duyarlı yapıya sahip başaklar akrep kadınını öyle güçlü çekerler ki akrepler bu çekime hayır diyemez.

 • İki burç da birbirinin beklentilerini başarılı bir sevgili olduğu kadar arkadaş da olarak büyük oranda karşılayabilmektedir. Saygısızlık ve kabalığa asla tahammül edemeyen her iki burcun ortak noktası oldukça fazladır. Ve birbirlerini tanıyıp sevdiklerinde sıkı sıkı bağlanırlar.

Başak burcu olup bir akrep kadını ile tanışıyorsanız ona her ne olursa olsun dürüst olun. Biliyoruz ki akrep kadının da hataya ve yalana asla yer yoktur. İki burç arasında diğer uyum noktası ise her ikisinin de sır bankaları olmalıdır. Her iki burcun öfkesi de aynı oranda fazladır. Bir araya gelindiği ve koşullar sağlandığı taktir de eşsiz bir ilişki olacaktır.

6- Akrep Kadını ile Balık Burcunun Uyumu

Eğlence ve sıradanlıktan uzak dostluk veya aşk mı istiyorsun işte doğru adres. Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşır? tabi ki balıkla. Hem de fazlasıyla derin duygular oluşur aralarında. Onlar bir karar aldılarsa önlerinde kimse duramaz.

Klasik standart ve sıradan şeyleri sevmeyecekleri için ikisi de olağan üstü bir ilişkiye sahip olacaklardır. Her iki burçta merhametlidir. Akrep kadını için uzaklık mesafe ve kilometreler dert değildir.

Balıklar da en az akrep kadını gibi sadakate önem verdiklerinden aralarında ki güven duygusu kazandıkları en değerli servettir. Her ikisinin de kendilerine ait gizemli bir dünyası vardır. Burada buluşmayı başarabilmişseniz herkesten daha değerlisinizdir. Ve herkesten daha değerlidirler birbirleri için.

7- Akrep Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır Diyenlere Çok Özel Bir Tavsiye

Akrep burcu kadını konusunda birçok ayrıntı üzerinde durmaya çalıştık ve özellikle de uzman görüşlerinden istifade ederek bu kadın tipinin hangi burçlarla anlaşabileceği hususunu incelemeye çalıştık. Dediğimiz gibi uzman görüşlerinden hareket edip tamamen doğru bilgilere sadık kalmaya ve yalan yanlış bilgilerden uzak durup bu konuda yapılan bilimsel araştırmalar ışığında sizi aydınlatmaya çalıştık.

 • Şimdi de herhangi bir erkeğin hem akrep burcu kadınını hem de diğer bütün kadınları oldukça kısa sürede etki altına alabilmesini sağlayacak ve karşısına çıkan her kadını kısa süre içerisinde etkileyebilmesine olanak sağlayacak muhteşem bir eser tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Kadınların Prensi ismi ile satışa sunulan ve kadın psikolojisi konusunda gerçekten uzman olan bir yazar tarafından kaleme alınan bu eser, şimdiye kadar yüzlerce hatta binlerce erkeğin istediği kadınla en kısa zamanda birlikte olabilmesinin yolunu açmış ve her erkeğin istediği kadını kendisine aşık edip bağlayabilmesine kapı aralamıştır. Bu anlamda Kadınların Prensi kitap setinde yüzlerce etkili taktik olduğu bilinmekte ve okuyucu yorumları da bu eserin ne kadar kıymetli ve işlevsel olduğunu ortaya koymaktadır.

Bu değerli eseri indirmek ve okumak isteyenler şuradaki bağlantıyı kullanabilir. Şuraya tıklayıp Kadınların Prensi kitap setini hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Eğer akrep burcu kadını ve erkeği ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesela şu yazıda size hitap ediyor olabilir: Akrep Burcu Kadının Hoşlanma Belirtileri 7 Gizemli Madde ile Onlarca İşaret, Kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir