Akrep Burcu Kadını Ne İster, Uzmanlardan 7 Harika Cevap, Mükemmel Tüyolar!

Akrep Burcu Kadını Ne İster Diyenler Mutlaka Okumalı, Çünkü Harika Ayrıntılar Var!

Kadınlar ne ister? Sorusunun cevabını hala bulamadıklarını söyler erkekler. Peki ne kadar doğru? Aslında kadınların ne istediğini burçları kolaylıkla anlatabilir. Örneğin akrep burcu kadını ne ister diyenler için burcun özelliklerine bir göz atalım.

Akrep burcu kadınları sevgisini gösteren, bağlılıktan kaçınmayan, aldatmayan sevdiğine sadık bir kadın olduğundan karşısındaki erkekten beklentisi de bu yönde olur. Onu sevmez, önemsemez, sadakatle ona bağlı olmazsanız size güvenmediği gibi bir çırpıda sizden uzaklaşıverir. Çünkü Akrep burcu kadınları sağlıklı ilişkiden yanadır, sağlıklı ilişki içinde sevgi, saygı ve sadakat kesinlikle karşısındaki erkekte bulunmalıdır.

  • Akrep burcu kadını ne ister, konusunu başka bir deyişle ele aldığımızda, Akrep burcu kadınları aşırı kıskançlıkları ile bilinir ve bu onların kötü özellikleri arasındadır. Fakat bir o kadar da kıskanç olmayı sevmezler. Eğer bir Akrep burcu kadını ile beraberseniz onu kıskandırmaktan uzak durun. Hatta bunun şakasını bile yapmamanızı tavsiye ederiz.

Bunun yanı sıra Akrep burcu kadınlarının sezgileri güçlüdür. Hisleri de kuvvetli olur ve herhangi bir sadakatsiz durumu hemen hissedebilir. Akrep burcu kadınlarına kendinizi yalnız sözcüklerle ifade etmeniz yetmez. Bunu davranışlarınızla da göstermeniz gerekmektedir.

İçinden geçirdiği duygu ve düşünceler çok önemlidir. Ona yansıtmasanız dahi gizli tuttuğunuz konuları sezebilme yetenekleri vardır. Bir Akrep burcu kadınından hiçbir şeyi saklamanız mümkün değildir. Eğer gizlediğiniz şeyi kendisi çözer ise sizden soğur. Bu sebeple bir akrep burcu kadınından hiçbir şey saklamamanız sizin için hayırlı olacaktır.

1- Akrep Burcu Kadını Ne İster, İlişki Konusu?

İlişkide akrep burcu kadını ne ister? Sevdiği ve sevmediği yönler nelerdir? Akrep burcu kadınları kıskançtır. Bir başkasının güzelliği, başarısı, kazançlarından bahsedilmesinden hiç hoşlanmaz. Eğer Akrep burcu kadını ile ilişkiniz varsa ona sürekli varlığının önemli olduğu söylemeli hatta hareketleriniz ile bunu göstermelisiniz.

Her fırsat bulduğunuzda ona güzel olduğunu ne kadar çekici olduğunu söylemeniz size artı puan kazandıracaktır. Giyimine ayrı bir özen gösteren Akrep burcu kadınlarının giyim tarzını övmeyi de unutmamak lazım. Kendisine komplimanlar yapın. Şayet bu konularda eksik kalırsanız asla sizden hoşlanmayacaktır. Akrep burcu kadınları dikkate alınmayı sever ve söylediği şeyin yerine getirilmesinden hoşlanır.

2- Akrep Burcu Kadını Ne İster, İlişki Yaşamı Detayları

İlişkide akrep burcu kadını ne ister? Nasıl bir ilişki içerisindedir? dediğimizde ise onun çok kararlı olduğunu söyleyebiliriz. Verdiği sözleri yerine getiren Akrep burcu kadınları vaat ettiği şeyleri unutmaz. Kolay vazgeçen bir yapısı olmadığı gibi bir anda da bırakıp gidebilme huyu vardır.

Fakat gitmesinin sebebi birikmiş olaylardan kaynaklıdır. Sevdiği kişi için büyük fedakarlıklar yapar ve bu fedakarlıklardan kaçınmaz. Aynı şekilde erkeğininde ona karşı fedakarlıklar yapmasını ister ve bekler.

  • İlişki içerisinde akrep burcu kadını ne ister, diğer bir deyişle, hata yapmak istemez. İlişki içerisinde olduğu erkeğin sözünü dinler. İnandığı değerlere sahip çıkmasını bilir. Amaçlarını bilir ve yerine getirmek için elinden geleni yapar. Kendisine yapılan hataları pek de kolay affettiği söylenemez ve bu hataları asla unutmaz.

Eğer herhangi bir haklılık payı yoksa ilişki içerisindeki erkeğin, hemen tepki gösterir. Zor günlerde sevdiği erkeğin yanında olur. Aynı zamanda Akrep burcu kadınları ilişki yaşadığı kişinin zor durumlara düşmesini istemez ve bir şekilde bunları engellemeye çalışır. Her işi tek başına halletmeye çalışsa da yardım bekler.

Asla sevdiği kişileri eğer onlarda onu seviyor ise yalnız bırakmaz. Partnerine yapılan herhangi bir hatayı da kendisine yapılmış sayar ve istemsizce kin güder. Partnerine karşı yumuşak başlı ve alıngandır. Sorunları söylemekten kaçınsa dahi dile getirmeye çalışır. Samimi bir ortam yaratabilmek için elinden gelen herşeyi yapar.

  • Akrep burcu kadınları kıskançtır, bunu her defasında dile getiriyoruz çünkü önemli bir nokta. İlişki içerisinde tahammül edebildiği nokta kısıtlıdır. Bazen çıkarları doğrultusunda bazı şeyleri görmezlikten gelse dahi içi içini yer ve sonunda patlar.

İstediğini elde edene dek dişini sıkar. Gözü kara olduğu gibi aynı zamanda korkak ve kendine güvensiz bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ölçülü olmaya ve sınırlarını aşmamaya çalışır.

İlginizi Çekebilir: Akrep Burcu Kadının Hoşlanma Belirtileri 7 Gizemli Madde ile Onlarca İşaret, Kaçırmayın!

3- Akrep Burcu Kadını Ne İster, İdeal Sevgili Adayları Hususu

İdeal sevgili adayı Akrep burcu kadınları ne ister?Eğer uzun süreli, sevgi dolu, saygılı ve sadakatli bir ilişki istemiyorsanız Akrep burcu kadınlarından olabildiğince uzak durun. Çünkü Akrep burcu kadınları uzun ilişkilerin insanıdır. İdeal burçlara baktığımızda ise toprak burçları Akrep burcu kadınları ile anlaşabilir. Oğlak, Boğa ve Başak burçları akrep kadınını anlayabilecek burçlar arasındadır.

4- Akrep Burcu Kadını Ne İster ve İlişkiyi Neden Bitirir?

Akrep burcu kadını ne ister? İstekleri yerine gelmediğinde ilişkilerini neden bitirir? Akrep Burcu kadınları sabırlıdır. Öyle kolay kolay bir çırpıda ilişki bitirmezler. Olabildiğince katlanırlar. Fakat asla affetmeyecekleri şey onu aldatmanızdır. Akrep burcu kadınlarının aldatılmaya tahammülü yoktur ve sizi bir çırpıda silip atabilirler.

Yanı sıra hislerini çoğu kez içinde tutar ve sorunların üstesinden gelmeye çalışır. Eğer karşısındaki kişi ona saygı ve sevgi göstermiyor, önemsemiyor, önemsediğini belli etmiyorsa en başta bunları zor da olsa dile getirir. Aynı hareketler tekrar ettiği taktirde ilişkiyi bitirmesi gerektiğini bilir ve kendini yıpratacak olsa dahi son verir.

5- Akrep Burcu Kadını Ne İster ve Ona Karşı Yapılmaması Gerekenler

Bir Akrep burcu kadınını asla aldatmayın. Eğer başka birinde gözünüz varsa ilişkinizi medeni bir şekilde bitirin. Aksi taktirde Akrep burcu kadını kendisi öğrenirse aldattığınızı sizi yıpratır. Asla kıskandırmaya çalışmayın. Akrep burcu kıskanç olduğu gibi kıskanmaktan ve kıskandırılmaktan nefret eder.

Onun yanında asla başka bir kadına yan gözle dahi bakmamanız gerekir. Eğer bakarsanız gözlerinizi oyabilir, bizden söylemesi. Akrep burcu kadını ne ister? Sevmek, sevilmek, saygı göstermek ve saygı görmek, sadakatli olduğu gibi sizden de sadakatli olmanızı ister.

6- Akrep Burcu Kadını Ne İster, Evlilik Konusuna Temas Edilmeli mi?

Evlilikte akrep burcu kadını ne ister dediğimizde ise yine sevgi, saygı, sadakati ön planda tutarak, yardımlaşmayı sever diyebiliriz. Ona yardım ediyor olmanız onu önemsediğinizi gösterir. Yardım etmek derken, ona ev işlerinde yardım etmeniz de dahildir.

Akrep burcu kadınları ev işlerini pek sevmez ve elinden geldiğince kaçınmak ister fakat beraber yapacağınız işlerde siz onu motive etmiş olursunuz ve bu sefer işlerini zevkle yapmaya başlar. Kendine düşen işlerden kaçınmaz ama tüm işler ona kaldığında sinirlenir.

Akrep burcu kadınları biraz zordur. Üstesinden gelmek konusunda alttan alan taraf olabilmelisiniz. Eğer hata yapmış ise hatasını eninde sonunda anlayıp size yanaşacaktır. Kendisi affetme yetisine sahiptir ve karşısındaki kişinin de onu affetmesini bekler.

  • Eğer affetmek konusunda naza çekerseniz sinirlenir. Bir erkekten akrep burcu kadını ne ister? Aslında beklentileri oldukça idealdir. Hemen hemen her erkekte olması gereken özellikleri bekler karşısındakinden.

Bu özellikleri yerine getiremeyen kişinin yalnız akrep burcu kadınları ile değil diğer burçlardaki kadınlar ile de zaten anlaşabilmesi pek mümkün değildir. Hatta Akrep burcu kadınları çok daha sabırlıdır. Her şeyden öte tüm kadınlar ilgi ister.

7- Akrep Burcu Kadını Ne İster, Tabi ki Kendine Bağlayan Erkek İster!

Size akrep burcu kadını ve erkeği ile alakalı birçok önemli ayrıntıyı aktardığımız bu sitede, bu yazımızı da akrep burcu kadını ne ister, sorusuna ayırdık ve bu konuda oldukça etkili yöntemler aktararak ilişki uzmanlarından istifade ettiğimiz taktikleri sunmaya gayret gösterdik. Bunu yaparken özellikle ilişki uzmanlarının ve konunun duayenleri olan kişilerin aktarımlarını esas aldık.

  • Şimdi de herhangi bir erkeğin herhangi bir kadını oldukça kısa bir süre içerisinde adeta hipnotize edebilmesini sağlayacak ve onun aşk hayatına girip mucizevi şekilde kendisini sevdirebilecek çok etkili uygulamalar ile ön plana çıkan ve İkbal Özçelik Hanımefendi tarafından hazırlanan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nı size tavsiye etmek istiyoruz.

Çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı sayesinde aşk hayatında mucizevi değişimler yaşayan binlerce erkek ve kadın bulunduğunu bilmekteyiz. Bu durumun ne kadar açık ve net olduğunu okuyucu yorumlarını inceleyerek de anlamanız mümkündür.

Bu bağlamda aşağıya En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı‘nın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını şuraya aldık. (Tıklayıp indirin.)

Eğer akrep burcu kadını ve erkeği konusunda daha ayrıntılı bilgiler edinmek isterseniz, sitedeki diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesela şu yazı da ilginizi çekecektir: Akrep Burcu Kadını Nasıl Etkilenir Diyenlere En Gizli 7 Tüyo, Kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir