Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Konusunda Müthiş Bilgiler, Mutlaka Oku!

10 Maddede Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Hakkındaki Tüm Detaylar!

Akrep burcu kadınlarının her zaman dişiliği ön plandadır. Derin ve anlamlı bakışlara sahiptir ve fiziksel özellikleriyle de bunu yansıtır. Hırslı, akıllı ve cazibeli olmasının yanı sıra boğazına düşkündür. Alçak gönüllüdürler ve yumuşak başlıdırlar fakat birazda kibirli olduklarını söylemek gerekir.

Akrep burcu kadınlarının en çekilmez özellikleri kıskançlıktır. Bu da kendilerine karşı güvensiz olmalarından kaynaklanır. Kendilerinden daha üstün meziyetlere sahip kişileri kıskandıkları gibi sevdiği erkeği de bunaltana kadar kıskanmak gibi kötü bir özellikleri vardır. Bu sebeple akrep burcu kadını ve evlilik zordur.

1- Hangi Burçlar Akrep Burcu Kadını ile Anlaşabilir?

Akrep burcu kadını ihtiraslıdır. Gizemli olmayı sever. Tutkulu bir burç olan akrep kalbinin kapılarını kolay kolay kimseye açmaz. Açtığı zamanda bu kapılar ardına dek açılır. Karşı cinsi çok kolay etkiler.

  • Eğer bir akrep kadını ile evlenmeyi düşünüyorsanız çok sabırlı olmanız gerekmektedir. Akrep kadını ve evlilik dendiğinde en iyi anlaştığı burçlar toprak grubu burçlardır.

Fakat onlarla bile çoğu kez problem yaşayabilir. Boğa, Başak ve Oğlak burçları toprak grubu burçlarıdır. Özellikle Oğlak burcu ile arasında bir çekim oluşabilir. Bunun en büyük sebebi de Oğlak burçlarının soğuk gibi görünüp yalnız sevdiği kişiye sadık kalmasıdır.

Başak burcu ise akıllı ve çalışkan bir burçtur. Bunun yanı sıra titizdir ve diğer burçlarla kolay anlaşabilir bir yapısı vardır. Boğa burcuna gelince, boğalar duygusaldır. Akrep ile arkadaşlık anlamında da kolay uyum sağlayabilir.

2- Hangi Burçlar Akrep Burcu Kadını ile Anlaşamaz?

Akrep burcu kadını ve evlilik süreci kolay geçmeyebilir. Akrep kadınları dört dörtlük ve gösterişli şeyleri sever. Aynı şey Oğlak burcu için geçerli değildir. Oğlak burçları sadelikten yanadır. Ancak bu sebeple pek anlaşamayabilirler.

Akrep burcu kadını arkadaşlık etmeyi sever ama aynı zamanda arkadaşlarını beğenmez bir yapısı vardır. Bunun sebebi ise kıskançlıktır. Toplum içerisinde sessiz kalmayı sever fakat ilgi çeken insanlardan da pek hoşlanmaz.

  • Anlaşamadığı burçların arasında Teraziler gelir. Terazi burcu sanata yatkın, kendi halinde, sevmekten sevilmekten hoşlanan ama özgür ruhlu bir burçtur. Asla Akrep burcunun kıskançlıklarını çekmez. Akreplerin tersine Terazi burçları gösterişten haz etmez, kendi gibi olmayı sever ve kıskanç değildir.

Ayrıca hemen hemen her ortamda ilgi odağı olur bu durumda kıskanç Akrep kadınının pek hoşuna gitmez. Ayrıca aynı gruplar birbirini iter. Akrep kadınları Aslan burçları ile de anlaşamaz. Akrep kadını ve evlilik yıpratıcıdır Aslan burcu erkeği ise yıpranmayı sevmez. Özgüveni yüksek olan burçlardan biridir Aslan burcu ve bu özellik erkeklerinde daha da yüksektir.

İlginizi Çekecek: Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Okumayan Pişman Olur!

3- Akrep Kadını ve Aşk

Akrep burcu kadınları oldukça çekici bir yapıya sahiptir bu sebeple ilişkisinin ilk gününden son gününe kadar bu etki devam eder. Dışarıdan bakıldığında sert gibi görünse dahi özünde kırılgan ve hassastır. Genellikle ilişkileri uzun sürmeyen kısa birlikteliklerdir.

Bunun en büyük sebepleri kıskançlık ve yara almaktan kaçınmasıdır. Kolay yıkılırlar ve zor toparlanırlar. Akrep burcu kadını ive evlilik hayatı ön planda olmalıdır. Birlikte olduğu kişiden sonsuz aşk ve güven beklentisi vardır.

4- Akrep Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Akrep burcu kadını ve evlilik sürecinde her zaman sevdiği erkeğe sadıktır. Hiçbir zaman sevdiği adamı yarı yolda bırakmaz. Duygusal davranışlarının yanı sıra sabırlıdır. Sorumluluk almayı sever ve tutumludur. Tutkulu, çekici ve sakin bir yapısı vardır.

5- Akrep Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Akrep burcu kadınlarının en olumsuz özelliği kıskançlıklarıdır. Ayrıca bu kıskançlık onları sinsi olmaya iter. Toplum içerisinde uyum sağlamada zorluk çekerler ve geniş bir bakış açısına sahip değillerdir.

İnatçı olmaları da her zaman başlarına bela olmuştur çünkü gereksiz inatçılık ederler. Herkesten kuşku duyar ve kimseye güvenemezler. Kindar olmaları nedeni ile de pek sevilmeyen bir burçtur.

6- Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını ve evlilik daha öncede belirttiğimiz gibi çok önemlidir. Kendine aşırı ilgi gösterilmesini severler. Açık kişiliklere sahip her zaman sadık erkeklerden hoşlanırlar. Gizliliği sevmez ve gizemli gibi davranan erkeklerden haz etmezler.

Akrep burcu kadınına karşı içten ve samimi davranmak gerekir. Aldatıldığında yıkılır ve karşısındakini yıkmaktan çekinmez. Kısaca aldatılmaktan hiç ama hiç hoşlanmaz. Bağlılıklarını çekinmeden gösteren, onu sevdiğini belli eden erkekleri tercih eder.

7- Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını ve evlilik sürecinde, gösterişi sever. Gerekçi olmasının yanı sıra hayallere kapılır fakat hayallerinin gerçek olmasını ister. Araştırma yapmaktan hoşlanır. Alışveriş yapmak özellikle sevdiği erkeğe bir şeyler hediye etmek onun için vazgeçilmezdir. Sosyal aktiviteler yapmayı gezmeyi, eğlenmeyi bilir. Akrep burcu kadının arkadaşı olmak güzeldir. Arkadaşlarına değer verir ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanır.

8- Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Süreci

Akrep burcu kadını ve evlilik süreci pek iç açıcı olmayabilir. Daha öncede belirttiğimiz gibi gösterişi sever ve gösterişi seven bir burç ile beraber olmasında fayda vardır. Aşırı kıskanç bir burç olduğu için evlilik sürecinde erkeği sıkıntıya sokabilir ve rezil olmaktan ve etmekten çekinmez. Maalesef bu kötü bir huyudur akrep burcu kadınlarının.

  • Akrep burcu kadını ve evlilik bir bakıma da heyecanlı ve eğlenceli geçer. Akrep burcu kadını cinselliği sever fakat cinsellik onun için dört dörtlük olmalıdır. Eğer karşısındaki erkek onu tatmin edemiyorsa ondan soğur.

Tutkulu bir burçtur ve eğer cinsel yaşamında tutku yoksa, erkek sırtını dönüp yatıyorsa hiç haz etmez. Evlilikten önce cinsel yaşan bu sebeple önemlidir. Ömrünü geçireceği erkeğin marifetlerini önceden bilmek ister ve bu iç güdüye karşı koyamaz.

Akrep burcu kadını değişikliği sever ama iyi yönde değişimler olmalıdır. Evlilikten sonra kötü yönde değişen bu sürece kadar rol kesen erkeği her ne olursa olsun bir an önce başından atmaya çalışır. Aşk kadını olmayı seven Akrep burcu aşksız ve sevgisiz hatta sadakatsiz bir evliliğe asla katlanamaz.

Her zaman dişiliği ön planda olan akrep kadını erkeğinin de adamlığının ön planda olmasını ister. Sadece kendine değil hemcinslerine karşı yapılan terbiyesizlikleri affetmez. Kendisi arkadaşları ya da çevresindekiler hakkında konuşmayı sevse de bir başkasının onlar hakkında kötü konuşmasından hoşlanmaz.

9- Akrep Burcu Kadını için Hediye Seçimi

Akrep burcu kadını hediyeleri sever. Akrep burcu kadını ve evlilik süresinde hiç değilse belli günlerde ona hediye almalısınız. Aslında ona hediye almak yerine alışverişe çıkarmanız çok daha iyi olabilir. Fakat böyle bir olanağınız yoksa; klasik kesimli pahalı bir elbise, son çıkan modellerden olan deri çanta, baştan çıkarıcı bir parfüm hediye edebilirsiniz.

  • Tam anlamıyla dişi olan Akrep burcu kadını kendisine özen gösterdiği gibi aynı özeni karşı taraftan da bekler ve basit hediyeleri sevmez. Aynı şekilde hediye vermekten hoşlanan akrep burcu kadını, erkeğine de basit hediyeler vermez.

Her zaman bu hediyelerin altında bir anlam saklıdır. Erkeğin verdiği hediyelerde bir anlam olmasına gerek yoktur, gösterişli olması zaten Akrep kadınını cezbedecektir. Akrep Burcu kadını evlilik hayatında istikrar görmek ister.

10- Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Konusunu Düşünenler için Harika Bir Rehber

Sizi akrep burcu kadını ve evlilik konusunda en değerli bilgilerle aydınlatmaya ve bu sayede önünüzü daha net bir şekilde görmenizi sağlamaya çalıştığımız bu makale, tamamen uzman görüşleri esas alınarak kaleme alındı. Şimdi de herhangi bir erkeğin akrep burcu kadınını ve diğer bütün kadınları çok daha yakından tanımasını sağlayacak ve adeta onların psikolojik süreçlerine hakim olmasına kapı aralayacak oldukça değerli bir kitap tavsiye etmek istiyoruz.

  • Bu kitap Kadınların Prensi adıyla satışa sunuldu ve şimdiye kadar binlerce erkek bu kitaptaki taktikler ile karşısındaki kadını rahatlıkla etkilemenin ve kendisine bağlamanın yollarını öğrendi. Hatta bu konuda onlarca okuyucu yorumu da Kadınların Prensi kitabında aktarılan bilgilerin ne kadar değerli olduğunu teyit etmekte ve ortaya koymaktadır.

Evet Kadınların Prensi, her erkeğin başucu kitabı olmayı hak eden yeterliliğe ve donanıma sahip; erkeklerin, kadınların psikolojisine hakim olmasını ve onları çok kısa sürede etki altına alıp adeta hipnoz etmesini sağlayacak mükemmel detaylar ve bilgiler ile dolu.

Bu değerli eserin indirme linkini şuraya alıyoruz. Şuraya tıklayıp Kadınların Prensi kitap setini indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Akrep burcu kadını ve erkeği ve onların özellikleri ve nitelikleri hususunda kaleme aldığımız farklı yazılar da önünüzü aydınlatacak ve size rehberlik edecektir.

Mesela şu yazı: Akrep Burcu Kadını Âşık Olduğunu Nasıl Belli Eder, Şok Olacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir