Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, 10 İnanılmaz Metot Öğren!

Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları ve Akrep Burcu Kadınının Özellikleri, Müthiş Bilgiler!

Akrep burcu kadınları genel olarak oldukça cazibeli, hırslı, akıllı ve sezgileri yüksek kişiler olarak bilinmektedir. Bu özellikleri ile ön plana çıkan Akrep kadınları oldukça hoş bir mizaca sahip, canlı görünümleri ile etkileyicidirler. Alçak gönüllü ve yumuşak başlı olan Akrep kadınları mağrur ve kibirli olabileceği için de zaman zaman itici bir görünüme sahip olabilmektedir.

  • Yanı sıra bu burç mensupları son derece kıskanç tavırlar sergileyerek karşısındaki kişiyi sahiplenmektedir. Kıskançlıkları mizaçlarından kaynaklandığı için özelikleri sabit ve değişmezdir. Kendisinden üstün olduğuna inandığı kişi, durum ve olayları kıskanma eğilimi bulunmaktadır. Akrep burcu kadınları çok iyi arkadaşlık ve dostluk kurma eğilimine sahip olmaktadır.

Dostlarını seçerken özenle tercihler yapar ve genel olarak seçtiği kişiler seçkin ve prestijli kişiler arasından olur. İnsanlara olan güveni çok çabuk oturmayan Akrep burcu kadınları ile çok kolay arkadaşlık kurmak mümkündür. Peki akrep burcu kadınını etkilemenin yolları nelerdir?

1- Akrep burcu kadınını etkilemek için gizemli olmak gerekir mi? 🙂

Akrep burcu kadınlarını etkilemek isteyen kişiler kendilerine çekici ve gizemli bir hava yarattığında merak uyandırmaktadır. Kişisel hayat konusunda detay vermeden, tüm bilgilerin paylaşılmaması durumunda burç kadını karşısındaki kişiyi merak ederek büyüleyici bulacaktır.

Gizli ve saklı olayları çözerek ortaya çıkarma noktasında son derece başarılı olan akrepler bu tür yaklaşımları oldukça eğlenceli bulur. Burç eğilimi olarak gizemli olayları ortaya çıkararak çözmek onlara bahşedilmiş özel yetenek alanları arasında yer almaktadır. Bu burcun kadınlarına tüm özelliklerini anlatan birisi için artık ilgi alanında olmayacağı gerçeğini söylemekte fayda var.

  • Her şeyi açıkça anlatan ve deşifre eden kişiler için şansın azaldığı ifade edilebilir. Bir akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında karşı koyamayacağı, onda heyecan yaratacak ve onu meraklandıracak ufak bilgileri ona vermek ve sonrasında araştırmasını sağlamak yatar.

Ancak bunu yalan beyan ya da bilgi ile karıştırmamak gerekir. Zira burç mensubu kadınlar dürüst olmayan her şeyden nefret eder. Suskun olmayı erdem sayan burçta gerçekleri saklamaya ya da çarpıtmaya karşı ciddi bir tepsi söz konusudur. Bu noktada dikkat etmekte fayda bulunuyor.

2- Akrep kadınına dürüst ve açık olmak olmazsa olmaz mı? 😉

Akrep kadınları son derece akıllı ve seçici bir gruptur. Kendisine sadık kalacak ya da aldatacak adamı ayırt edebilecek kadar zekidir. Nadir bir şekilde bu tip erkeklerle ilişkiye girerler o da yanlışlıkla gerçekleşir. Akrep burcu kadını ile ilişki yaşamak isteyen kişilerin çok doğru hareket etmeleri gerekmektedir.

  • Çünkü bu burcun kadınları oldukça zor affeder ve asla unutmazlar. Bu nedenle akrep burcu kadınlarının güvenini sarsmayacak hamleler yapılması gerekir. En ufak bir güvensizlik belirtisi hissettiklerinde çekip gidecekleri kesindir. Bu nedenle bu burcun kadınına asla yalan söylenmemelidir.

Beyaz yalanlar söylediğinizde açığa çıkmayacağını düşünseniz de burç kadınları bu yalanları ve yanlış bilgileri kolaylıkla ortaya çıkarır. Her türlü olayı ve durumu zaman kaybetmeden akrep burcu kadını ile paylaşmanız gerekir.

Akrep burcu kadınları dürüstlüğe son derece saygı duyar. Ancak yalancı ve sahtekar tavırları hemen anlar ve kendinden uzaklaştırır. Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında önemli detay dürüst olmaktır şeklinde belirtilebilir.

3- Ezilen ve itilen bir kişi akrep kadınına uygun değildir

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında bulunan diğer bir önemli husus erkeğin vizyon sahibi, güçlü ve prestijli olmasından geçmektedir. Akrep kadınını etkilemek için güç sahibi olmak gerekir. Yüksek kaliteye aşık bu kişiler her türlü alanda kaliteyi ararlar.

  • Cimri ve pinti kişiler bu burç kadınına hitap etmez. Pahalı ve klas eşyaları çok severler. Bu eşyalarla akrep burcu kadınını etkilemek mümkündür. Şık ve tarz giyinen erkekleri hoş bulurlar. Gösterişe meraklı burcu tepeden tırnağa seçkin bir kıyafetle etkilemek mümkündür.

Ancak bunlara sahip olmayan kişilerin de onların çekim alanına girme şansı vardır. Hayalleri büyük olan kişilere de şans veren burç mensupları için cesur, dik duruşlu, kendine güvenen ve geleceğine sahip çıkan erkekler cezbedici olmaktadır.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Konusunda En İyi Yazı!

4- Akrep burcu kadını için geri planda duran kişi olmak? 🙂

Akrep kadını için cinsel duygular her zaman ön plandaki konular arasında yer alır. Akrep burcu kadını etkilemenin yolları arasında onu cinsel olarak tatmin etmeniz gerekir. Cinsel çekiciliğini hissedemeyen akrep kadını partneri ile asla ilgilenmez. Böyle biri ile uzun süreli ilişki yürütmeyi düşünmez.

  • Bu burç kadınını etkilemek için oldukça ince yolların bulunması gerekir. Çok açık ve düz yaklaşımlar burç kadınını cinsel arzuları köreltme noktasına doğru götürür. Bu burç kadınını kolay lokma görme düşüncesi bile ilişkiyi başlamadan bitirecek bir düşüncedir. Hemen olaya kapılmak ve ilişkiye yeltenmek doğru bir davranış değildir.

Bu kadına ilgi duyulduğu mutlaka belli edilmelidir. Ancak elde etmek için biraz geri çekilmek gerekir. Akrep kadınları meydan okumaları sever ve her istediğine hemen ulaşırsa sıkılır. İlişki için aceleci olmamak ve doğru zamanı beklemek son derece önemlidir.

5- Akrep burcu kadınına ne yapması gerektiği söylenmemeli

Akrep burcu kadınları kontrol etmeyi seven, hakimiyet duygusu yüksek kişilerdir. Bu durumu teh edecek herhangi bir harekete karşı ciddi anlamda sorun yaratırlar. Güven noktasında zorluk yaşayan bu burç kadınlarının kalbini kazanmak için uzaktan kontrol etmek gerekir.

Onun güvenini kazanmak için gücün onun elinde durmasına izin vermek gerekir. Son derece sert kabukları olan burç kadınlarının içsel güvensizlik yaşadığı gerçeği kontrolü elinde tutma arzularının sebebini açıklar. Akrep burcu kadınlarının detaylı hayatlarını irdelememek son derece önemlidir.

Aksi halde ciddi sorun çıkararak hayatınızdan çıkma eğilimine gireceklerdir. Bu burç kadınlarına karşı nazik olunması gerekir. Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasındaki detayları çok fazla irdelememek noktasında dikkatli olmak gerekir.

6- Akrep burcu kadını sadakate önem verir mi? 😉

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında erkeğin sadık olması gibi bir özellik bulunur. Kimseyi yarı yolda bırakmayan bu burç kadını aynı özveriyi karşıdaki kişiden de bekler. İhanet etmez ve dürüst bir ilişki yaşar.

Duygusal davranışları tutarlıdır ve partnerinden de aynı şekilde davranmasını bekler. Sabırlı ve sorumluluk sahibi burç kadını tutumlu yapısı ile birikim yapan burç kadını erkeğin de aynı özelliğe sahip olmasını ister. Çekici ve sağlam karakterli erkeklere karşı ilgi duyar.

7- Açık yürekli erkekler Akrep burcu kadınının ilk tercihi

Akrep burcu kadını ilgisini gösteren, açık yürekli, kişilikli ve karakterli erkeklerden hoşlanır. Gizlilikten çok hoşlanmayan yapısı nedeni ile erkeklerde olduğu gibi davranan özellikler arar.

Bağlılığını belli eden ve istediğini çekinmeden belirten erkeklerin şansı yüksektir. Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında açık sözlü ve yürekli olmak ilk sıralarda yer alır.

8- Akrep kadınını hediye ile etkilemek

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları arasında hediye almak da yer alır. Bu şekilde kolaylıkla ilişki kurmak mümkün olabilir. Hediye almak isteyen kişilerin seçimi klasik kesimli bir elbise olabilir.

Siyah ya da kırmızı renge tutku duyan bu burç kadınları için pahalı ve gösterişli bir deri çanta ya da şemsiye de iyi bir seçim olur. Çalışan akrep kasını için evrak çantası veya baştan çıkaran parfümler de alınabilir.

9- Aktiviteler ve alışveriş tutkusu akrep kadınları için vazgeçilmezdir

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları denildiğinde akla ilk gelenler alışveriş ve aktivitedir. Cesur akrep kadınları hiç kimsenin cesaret edemediği şeyleri yapmaya bayılır. Alışveriş yapmak, sosyal ortamlarda bulunmak ve aktivitelere katılmak onlar için son derece önemlidir. Bu durumu fırsata çevirmeye çalışan aday burç kadınını yemeğe, alışverişe, sanat etkinliklerine ya da çeşitli aktivitelere davet ederek şansını arttırabilir.

10- Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Bilgiden Geçer Aslında

Günümüzde birçok erkeğin karşısındaki kadını etkileyebilmek adına mutlaka bilmesi ve anlaması gereken yöntemler ve taktiklerden mahrum olduğunu ve bu nedenle de etkileme konusunda son derece yetersiz bir konumda kaldığını bilmekteyiz. Maalesef bu durum erkeklerin bilgi birikimi konusunda ne kadar yetersiz olduğunu ve kadın psikolojisi konusuna ne kadar uzak olduklarını ortaya koymaktadır.

Bu bağlamda size Kadınların Prensi isimli muhteşem eser setini tavsiye etmek istiyoruz, çünkü bu eser seti 4 kitaptan oluşmakta ve her erkeğin hayatı boyunca karşısına çıkabilecek her durumu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır. Yani bu eserlerde bir erkeğin kendisine bağlamak ve aşık etmek istediği kadınlara söz geçirebilmek ve onların kalbine taht kurabilmek için bilmesi ve anlaması gereken bütün detaylar incelikli bir şekilde ortaya konmaktadır.

Bu değerli eser setinin indirme linkini şuraya alıyoruz. Şuraya tıklayıp Kadınların Prensi setini indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Sadece ve sadece akrep burcu erkeği ve kadını konusunda detaylı yazılar kaleme alıp bu kadın tipinin ve bu erkek tipinin bütün özelliklerini mercek altına almaya çalıştığımız bu sitede biraz daha dolaşmanızı ve farklı yazılarımıza da göz atmanızı öneririz.

Mesela şu yazıyı da okuyabilirsiniz: Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Konusunda Müthiş Bilgiler, Mutlaka Oku!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir