Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Konusunda En İyi Yazı!

7 Maddede Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi, Uzman Görüşleri Esas Alınmıştır!

Akrep burcu kadınları her zaman dişiliğini gösteren anlamlı ve derin bakışlara sahip kadınlardır. Cazibeli olan Akrep burcu kadınları kendileri gibi cazibeli bir sevgili adayı ararlar. Akıllı bir kadın olmasına rağmen çoğu kez hırslarına yenik düşebilirler. Biraz kibirli olmalarına rağmen aynı zamanda alçak gönüllü ve yumuşak başlıdırlar. Akrep burcu kadını ile anlaşmak pek kolay bir iş sayılmaz.

  • Kendisine karşı güvensiz olan Akrep burcu kadınları aşırı kıskanç olabilmektedir, bu sebeple bir Akrep burcu kadını ile beraber olan erkeğin çok sabırlı olması gerekmektedir. Onu kıskandıracak hareketlerden kaçınmalısınız. Eğer akrep burcu kadınını kıskandırırsanız sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Kıskandığı zaman gözü hiçbir şey görmez. Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi de zaten sabırlı erkeklerdir.

1- Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Özellikleri

Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi, kendisine aşırı ilgi gösterilmesini sever. Gizlilikten pek hoşlanmaz ve karşısındaki kişinin kendisine karşı açık olmasını ister. Hatta gizemli numarası yapan erkekleri bir radar gibi yakalar ve bu durumdan hiç hoşlanmaz. Akrep burcu kadınına karşı içten, samimi olmak gerekmektedir.

  • Aksi taktirde gözünü kırpmadan o erkekten uzaklaşacaktır. Sadık erkeklerden hoşlanır ve aldatmak ona yapabileceğiniz en büyük kötülüktür. Eğer bağlanma problemleriniz varsa Akrep burcu kadınlarından uzak durmalısınız. Çünkü Akrep burcu kadınları bağlılıklarını çekinmeden gösteren erkekleri tercih eder. Onu sevdiğinizi de her fırsatta söylemelisiniz.

Akrep burcu kadınları kendilerine aşırı özen göstermektedir. Aynı şekilde karşısındaki erkeğinde kendisine özen göstermesini ve onu başının üzerinde tutmasını ister. Sadakatsizliğe asla katlanmayan akrep burcu kadını normalde çekimser davransa dahi böyle bir durumda asla çekimser olamaz ve hislerini her zaman belli eder. Çünkü ne kadar kıskanç bir yapısı olsa dahi kıskanmaktan ve kıskandırılmaktan hiç ama hiç hoşlanmaz.

2- Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi ve Cinsellik

Akrep burcu kadınları cinsel yaşamına çok dikkat eder ve mükemmel olmasını ister. Aynı şekilde Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi de cinsel yaşama aynı özeni göstermelidir. Heyecanlı ve eğlenceli bir kadın olan Akrep burcu kadını aynı zamanda da tutku doludur.

Eğer cinsel hayatında eğlence, heyecan ve tutku yoksa çabucak karşısındaki erkekten soğur. Sonuçları her ne olursa olsun tutkusuz bir adamı kolayca bırakıverir. Evlenmeden önce ilişkide olduğu erkeğin huyunu suyunu bilmek ister. Ömrünü geçireceği adamın cinsel yaşamını önceden bilmek ister.

3- Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi ve Anlaşabildiği Burçlar

Akrep burcu kadınları hassas ve ihtiraslı bir yapıya sahiptir. Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi için diğer burçlara baktığımızda pek fazla olduğu söylenemez çünkü akreplerin en kötü özelliği çok kıskanç olmalarıdır. Akrep burcu kadınları ile en iyi anlaşabilecek burçlar; oğlak, boğa ve başak olan toprak burçlarıdır.

Oğlaklar tıpkı Akrepler gibi dışarıdan bakıldığında soğuk görünür. Hemen hemen kimse pek yanlarına yanaşmak istemez. Bu sebeple tam akrep kadının istediği, kıskanmak zorunda kalmadığı burçlardır. Oğlak burcu erkekleri sevdiği kadına sadık kalır fakat cinsel yaşamının iç açıcı olduğu pek söylenemez.

Şayet sabırlı olur ve akrep kadınından bir şeyler öğrenmeye gayret ederse kazançlı çıkacaktır. Tabi oğlak erkeklerinin de pek öğrenmeye hevesi yoktur zaten her iş gibi bunu da iyi yaptıklarını düşünürler o ayrı bir mevzu.

  • Başak burçları ise akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi arasında yer alır. Çünkü başaklar çalışkan ve akıllıdır. Aynı zamanda titizdir ve özen göstermek konusunda üzerlerine yoktur. Kendisine özen gösterilmesini isteyen Akrep kadınlarının birinci tercihi olmaya adaydır diyebiliriz. Başak burçlarının genel özelliklerinden biri de herkesle anlaşabilir olmasıdır.

Yine boğa burçları da akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi arasına girebilir. Boğalar her ne kadar belli etmeseler de duygusal burçlardır. Akrep kadınının sürekli avutabileceği, pışpışlayabileceği burç olan boğa ile anlaşamıyor olması imkansızdır. Çünkü akrep kadınları kontrol edebildikleri, elinin altında olan ve sözünü dinleyecek erkekleri severler.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Kadını ve Evlilik Konusunda Müthiş Bilgiler, Mutlaka Oku!

4- Akrep Burcu Kadınının Hoşlanmadığı Erkek Tipi

Akrep burcu kadınları gösterişi sever, gösterişsiz bir erkekten kesinlikle hoşlanmazlar. Fakat aşırı gösterişli ve ilgi çekici bir erkek de istemezler. Akrep burcu kadını sevmekten ve sevilmekten hoşlanır, sadakatsizlik ona yapabileceğiniz en kötü davranıştır. İlgisiz ve şefkatsiz bir erkekten asla hoşlanmaz. Merhamet duygusu olmayan insanlardan nefret eder.

Çünkü kendisi merhametli ve sevgi dolu bir burçtur. Sadece kötü huyu kıskançlıktır ve bu kıskançlık onu çoğu kez sinsiliğe iter. Sonrasında çok pişman olsa dahi aynı hatayı tekrarlar. Aslında akrep burcu kadınları kıskanmak istemez. Kıskanmayacağı sürekli ona bağlı bir erkek ister hayatında. Eğer böyle bir erkek değilseniz akrep burcu kadınlarından uzak durmanız gerekmektedir.

5- Akrep Burcu Kadınının Hoşlanmadığı Erkek Tipi ve Anlaşamadığı Burçlar

Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi ve burçları yazdık. Şimdi sıra asla anlaşamayacağı burçlarda. Akrep burcu kadınları aslında çoğu burç ile anlaşamaz fakat bu burçlar arasında asla anlaşamadığı burçlar vardır. Bunlardan biri aslan burcudur.

Özellikle aslan burcu erkekler aşırı özgüvenlidir, yıpranmayı sevmezler. Oysa akrep burcu kadınları erkeğini yıpratır, kıskanır ve bu Aslan burçlarının asla tahammül edemediği bir durumdur.

  • Diğer bir burç ise Terazi erkekleridir. Terazi burçları kadın erkek fark etmeksizin herkesin geçinebildiği bir burçtur. Fakat Teraziler aşırı ilgi çekici yapıya sahiptirler. Bu durum Akrep burcu kadınlarının hiç hoşuna gitmez. Teraziler özgürlüğüne düşkündür. Sıkılmaktan, yapışık ikizler gibi gezmekten hoşlanmazlar.

Onlar için beraber olunsa dahi herkesin kendine özel bir hayatı vardır ve Akrep burcu kadınları bu ayrıma dayanamaz. Akrep kadını sevdiği ile sürekli beraber olmak, ondan ilgi görmek ister fakat Terazi bu ilgiyi Akrep kadınına veremeyebilir.

Çünkü kendi hayatında oldukça yoğun bir burçtur. Aynı zamanda sanatsal yapısı gelişmemiş Akrep kadını, sanatı en üst düzeyde olan Terazi erkeği ile ortak bir yön bulamaz. Bu sebeple Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi arasına girmezler.

6- Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi ve Hediye Seçimi

Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi cimri olmamalıdır. Sevdiği kadına para harcamaktan hoşlanmalı ve bunu severek yapmalıdır. Eğer akrep burcu kadınına bir hediye verecekseniz gösterişli hediyeler vermelisiniz. Sanat ile pek ilgilenmeye akrep burcu kadınına pahalı bir tablo almak yerine deri bir çanta almanız ve masraftan kaçınmamanız önemlidir.

Hatta ona bir hediye almak yerine alışverişe götürmek ve beğendiği şeyleri almak daha güzel bir hediye olacaktır. Dişiliği ile ön planda olan Akrep burcu kadını kendisine ve giyimine çok özen göstermektedir ve aynı özeni karşısındaki erkeğinde göstermesini ister. Ucuz ve gösterişsiz hediyelerden hoşlanmaz.

  • Bir akrep kadınını etkilemenin en iyi yolu ona ve hediyelere özen göstermektir. Aynı zamanda akrep burcu kadınlarının eli açıktır. Sevgilisine, eşine ve arkadaşlarına hediyeler almayı sever, özel günleri bilir ve önemser. Akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi olmak istiyorsanız kesinlikle özel günleri unutmamanız gerekmektedir. Özel günleri unutmamak tüm kadınların hoşuna gider.

7- Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi ve Müthiş Bir Aşk İksiri

Yazı boyunca 6 madde halinde akrep burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi üzerinde durmaya çalıştık, fakat sadece bu kadın tipinin hoşlandığı erkek tipi üzerinde durmak yerine mutlaka bilmeniz gereken akrep burcu kadını özellikleri hususuna da değindik ve adeta bu kadın tipini daha yakından tanıyabilmeiniz için önünüze bir yol haritası koyduk.

Bu bağlamda şimdi de karşınıza çıkan veya çıkacak olan herhangi bir kadını oldukça kısa süre içerisinde kendinize aşık etmenize vesile olacak ve onun gözünün sizden başka hiç kimseyi görmemesini sağlayacak muazzam bir dua uygulamaları eseri tavsiye etmek istiyoruz.

  • Evet, karşınızdaki kadına adeta aşk iksiri içirmenizi sağlayacak bu eserin adı En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ve bu kitaptaki dua uygulamaları ile hayatı değişen insanların yazdıklarını okuduğunuzda sizler de hayretler içerisinde kalacak ve mucizelere tanık olacaksınız.

Bizim kanaatimize göre her erkeğin ve her kadının mutlaka bilmesi ve mutlaka okuması gereken bu eser, şimdiye kadar binlerce kadının ve binlerce erkeğin hayatını kökünden değiştiren mucizevi uygulamalar ile dolu. Bu iddiamızı daha iyi anlayabilmek için aşağıya eserin indirme linkini alıyoruz. Tavsiyemiz bu linke tıklayıp kitabın tanıtım sayfasına gitmeniz ve orada bulunan okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde okumanızdır.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı indirebilirsiniz. Tıklayın ve indirin.

Akrep burcu kadınının genel özellikleri ve akrep burcu erkeğinin en önemli yönleri ile alakalı daha ayrıntılı bilgiler edinmek isteyen insanlar, sadece bu burç ile ilgili yazıları kaleme aldığımız bu sitede biraz daha dolaşabilir ve ayrıntılı bilgiler edinebilir.

Mesela şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Akrep Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Okumayan Pişman Olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir