Akrep Burcu Kadınının Özelliklerini Öğrenmek İsteyenler Mutlaka Okumalı!

6 Maddede Akrep Burcu Kadınının Özellikleri, Uzman Görüşleri, Çok Etkileyici!

Dişil bir görünüme sahip olan ve oldukça çekici fiziksel özellikleri bulunan akrep burcu kadınının özellikleri bununla sınırlı kalmamaktadır. Girdikleri birçok ortamda dikkatleri üzerine çeken ve derin, etkili bakışlara sahip akrep kadınları son derece etkileyici bir görünüme sahiptir. Etkiyici bakışlarıyla baş döndüren bu kadınların fiziksek görünümleri ise genel olarak:

  • Geniş ya da orta açıklıkta bir alın,
  • Oval ve düzgün bir yüz şekli,
  • Köşeli ya da dikdörtgen bir çene yapısı,
  • Dolgun ve şekilli dudaklar,
  • Düzgün bir fizik,
  • Uzun bacaklar ve ince bir bel olarak sayılabilmektedir.

1- Akrep Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında en çok öne çıkanlar oldukça tutkulu, hırslı, sezgisel hareket eden ve akıllı kadınlar olmalarıdır. Özgüvenli ancak alçakgönüllü olan bu kadınlargenel olarak iç dünyalarında çok derin kişilerdir. Duygusallık ve sezgisel davranışlar konusunda öne çıkan akrep kadınları adeta kendi içlerinde ayrı bir dünyaya sahiptir.

En çok öne çıkan özelliklerinden biri olan kıskançlık ise kimi zaman etraflarındaki insanları en çok rahatsız eden özellikleri olabilmektedir. Özellikle sevdikleri kişilere karşı çok kıskanç olabilen akrep kadınları için arkadaşlık ve aile bağları da çok önemlidir. Özenle seçtiği dostlarına oldukça bağlı olan akrep kadınları ile arkadaşlık kurmak başlarda zor olsa da güvenlerini kazandıktan sonra güçlü bir dostluk bağı kurmak kaçınılmazdır.

2-Akrep Burcu Kadınının Karakter Özellikleri

Birçok dikkat çekici karakter özelliğine sahip olan akrep burcu kadınının özellikleri arasında dürüstlük ve doğruluk öne çıkmaktadır. Yalan söylemekten ve söylenmesinden hiç hoşlanmayan akrep kadınları arkadaşlarını ve partnerlerini de buna göre seçmektedir. Yalan söyleyen insanlara katlanamayan ve lafın dolandırılmasından hoşlanmayan akrepler dürüstlüğe fazlasıyla önem verirler.

Oldukça gururlu olan ve bu nedenle kimi zaman özür dilemekten ve adım atmaktan kaçan akrep kadınları bu nedenle zor bir yapıdadır. Kendi doğrularına çok sadık olan ve doğrularından sapmamaya çalışan akrep kadınlarının fikirlerini değiştirmek de oldukça güçtür.

3- Akrep Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında en çok bilinenlerden bir diğeri ise oldukça tutkulu ve cesur kadınlar olmalarıdır. İstedikleri ve arzuladıkları şeyler uğruna birçok fedakârlık yapabilen akrep kadınları çoğu zaman tutkuyla istedikleri şeyleri elde etmeden vazgeçmez. Başarısızlığı kabullenemeyen ve istekleri uğruna sonuna kadar mücadele eden bu kadınlar adeta birer savaşçı gibidir.

Diledikleri ve kalplerine yerleşen isteklerinin gerçekleşmesi için her yolu deneyen akrep kadınları bu doğrultuda oldukça hırslı olup kimi zaman etraflarına da zarar verebilmektedir. Kimi zaman istekleri uğruna sonuna kadar çabalamaları yararlı olsa da bazen akrep kadınlarının yalnız kalabilmelerine yol açabilmektedir.

İlginizi Çekecek: Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, 10 İnanılmaz Metot Öğren!

4- Akrep Burcu Kadınının Arkadaşlık İlişkileri ve Özellikleri

Güven konusunda bazı problemler yaşayabilen ancak bir kez güveni kazanıldığında sonsuza dek sadık bir arkadaş olabilen akrep kadınları aynı zamanda çok da iyi birer dinleyicidir. Sır tutmakta oldukça iyi olan akrep burcu kadınının özellikleri arasında ketumluk da yer almaktadır.

  • Oldukça sadık karakterde olan akrep kadınlarının belki en olumsuz özelliği ise şüpheci kişiler olmalarıdır. Güvensizlik ve şüphecilik problemleri olan akrep kadınları bir arkadaş ya da partneri hayatına alacakken bu konulara dikkat eder ve başlarda bir akrep kadının güvenini kazanmak oldukça zor olabilir.

Dışarıdan bakıldığında oldukça sert ve mantığıyla hareket ediyor gibi görünen akrep burcu kadınının özellikleri arasında aslında en çok öne çıkanlardan biri duygusal olmalarıdır. Dış dünyaya karşı oldukça sert ve mantıklı görünmelerine rağmen iç dünyalarında son derece duygusal ve yumuşak olan akrepler zaman zaman kin tutan kişiler olabilir.

Karşı taraftan gördüğü davranışı unutmayan ve intikam duygusu gelişmiş olan akrep kadınları haksızlığa karşı da daima tetiktedir. Dışarıdan sert bir karaktere sahip gibi görünen akrep burcu kadınlarıyla arkadaş ya da aşk ilişkisi kurabilmek için güçlü karaktere sahip ol ak daima olumlu bir etki yaratmaktadır.

5- Akrep Burcu Kadınının Aşk İlişkileri ve Özellikleri

Akrep burcu kadınları çekici ve tutkulu olarak bilinen ve aşk hayatında dayanılmaz olan kadınlardır. Akrep burcu kadınının özellikleri arasında belki de en çok öne çıkan ve bilinen özelliği çekiciliğidir. Aşk hayatında oldukça etkili bir çekim alanına sahip olan akrep kadınları kimi zaman gizemli davranarak karşı cins üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır.

  • Dış dünyadan sert ve mantıklı hareket ettiği düşünülen akrep kadınları aslında iç dünyalarında çok duygusal ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Aşık olduğunda ve bağlandığında oldukça derin ve içten hisler besleyen akrep kadınları bazen oldukça kıskanç ve sahiplenici olabilmektedir. İhanete uğradığında kindar ve sinirli olabilen akrep kadınları kendilerini üzen kişileri affetmeyen kadınlar olarak bilinmektedir.

Aşık oldukları kişilere çok değer veren akrep burcu kadınının özellikleri arasında oldukça sadık ve güvenilir olmaları da vardır. Bağlandıklarıkişileri büyük bir tutku ve sahiplenme ile seven akrep kadınları karşılarındaki kişilerden de bunu bekleyerek sonsuz bir değer verme döngüsüne girer. İç dünyasını tamamen aşık olduğu kişiye açan ve hislerini paylaşan akrep kadınının sevdiği insan için yapmayacağı şey, bulunmayacağı fedakarlık yok denilecek kadar azdır.

Birlikte olduğu kişilere ihanet etmeyen ve oldukça sabırlı olabilen akrep kadınları karşılarındaki kişiden de bunu beklemektedir. Sadakatsiz bir davranış ya da durumla karşılaşan akrep kadınları oldukça yıkıcı olabilirken bunu asla affetmez ve kendisine sadakatsizlik yapan kişilerden intikam almak ister.

6- Akrep Burcu Kadınının Özellikleri Nedir ve Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında dişilik son derece önemlidir. Çekici ve dişil bir yapıda olan akrep kadınlarıilgilendiklerikişilere karşı son derece cüretkar davranabilirler. Gizlikten hoşlanmayan ve taktik sevmeyen akrep kadınları ilgilerini direkt olarak yöneltip çekinmeden ilk adımı atabilen bir yapıya sahiptir.

  • Oldukça sadık erkeklerden hoşlanan akrep kadınları kesinlikle gözü dışarıda bir erkek ile birliktelik yaşamak istemezler. Kıskanç bir yapıya sahip olduklarından ve bağlı oldukları kişiler için oldukça tutkulu olduklarından karşılarındaki erkeklerden de aynısını bekleyen akrepler için en önemli nokta güvendir. Dürüstlük ve doğruluk ise bir ilişkide aradıkları temel noktalardandır.

Akrep burcu kadınının özellikleri arasında bulunan gizemli davranışlar karşılarındaki kişilerde de aradıkları özelliklerden biridir. Kimi zaman gizemli davranan ancak sadakatsizliğe kaçmadan bunu ayarında yapabilen erkekler akrep kadınlarının kalbini kazanacaktır.

Güçlü bir karaktere sahip olan akrep kadınları kendileri gibi güçlü, tutkulu, hayatta ne istediğini bilen ve kendileri gibi giyim ve bakıma önem veren erkeklerden etkilenmektedir. Son derece gerçekçi olan akrep kadınları partnerlerinin de ayakları yere basan ve ne istediğini bilen kişiler olmasını ister.

Arzuladıkları şeyler için cesurca çabalayan bu kadınları elde etmek için cesur davranmak ve onlar uğruna çabalamak oldukça etkili olacaktır. İlgi görmeyi ve şımartılmayı seven akrep kadınlarına beklemedikleri romantik sürprizler yapmak, kimi zaman pahalı hediyeler almak ya da basit ama anlamlı bir hediye vermek onları baştan çıkarmak için oldukça etkili yöntemlerdir. Zira hediye onların kalplerine giden kestirme yollardan birisidir.

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri ve Müthiş Bir Kitap Tavsiyesi

Her erkeğin ve her kadının mutlaka bilmesi ve anlaması gereken birçok bilgi bulunmaktadır dünyada ve birçok insan maalesef bu değerli bilgilerin farkına varmadan hayatını sürdürür. Bu anlamda size En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili önemli bir bilgi sunmak istiyoruz, şöyle ki:

  • Şimdiye kadar birçok insanın karşı tarafı adeta hipnotize etmesini sağlayacak değerli uygulamalar ile dolu olan bu kitap, binlerce insanın hayatında köklü değişikliklerin yaşanmasına kapı aralamış ve onların mucizelere tanık olmasını sağlamıştır. Siz de bu değerli eserin ne kadar mucizevi özellikler taşıdığını ve bu eser sayesinde karşı tarafı adeta hipnotize edip onu kopmamacasına kendisine bağlayan insanların hikayelerini okumak isterseniz aşağıdaki indirme linkine tıklayıp kitabın tanıtım sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada bulunan okuyucu yorumlarını incelediğinizde neden bu eseri tavsiye ettiğimizi ve bu dua uygulamaları eserinin neden bu kadar etkili ve güçlü olduğunu zaten anlamış olacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı indirip okumaya başlayabilirsiniz. (Tıklayıp gidin.)

Bu sitede akrep burcu ile alakalı birçok yazı kaleme aldık, o yazıları da incelemek isterseniz sitede biraz daha sörf yapabilirsiniz. 🙂

Mesela şu yazı da dikkatinizi çekebilir: Akrep Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkek Tipi Konusunda En İyi Yazı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir