Hiç Bilmediğiniz Akrep Burcu Erkeği Özellikleri, Siz de Şaşıracaksınız!

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri Hakkında Herkesi Şaşırtan İlginç Gerçekler!

 • Akrep burcu erkeğinin fiziksel özellikleri

Akrep burcu erkeği bakışları ile dikkat çeker, bakışları bir kadını kendine âşık etmek için kullandığı en etkili silahtır. Karşısındaki insanı bakışları ile büyüleyebilir. Akrep burcu erkeklerinin çeneleri köşelidir. İri ve dudaklara sahip akrep burcu erkeği açık alına sahiptirler.

Akrep burcu erkekleri çok uzun boylu değillerdir ve zayıf olmalarıyla bilinirler. Abur cubura düşkünlükleri ile bilinirler bu sebepten dolayı kolay kilo alabilme özelliği gösterirler. Akrep burcu erkekleri giyimlerine özen gösteren erkek tipleridir ve modayı sık sık takip ederler. Koyu renk kıyafetler tercih ederler, koyu renkler adeta akrep burcu erkekleri için oluşmuştur.

 • Akrep burcu erkeği genel özellikleri

Akrep burcu erkekleri tutkuları ve tutkulu yaşamalarıyla bilinirler. İstedikleri şeylerin peşinden gitmeye bayılırlar ve heyecan içinde istedikleri şeyin peşinden onu elde edene kadar koşarlar. Akrep burcu erkekleri her zaman yeniliğe açıktırlar, yeni şeyler, yeni mekân ve yeni kişiler tanımaya bayılırlar. Kararlı yapıları onları daha da çekici kılar.

 • Akrep burcu erkeği kararlı yapısından dolayı istediği şeyden asla vazgeçmez ve onları yollarından çevirmek neredeyse imkânsızdır. Akrep burcu erkeği diğer burçlara oranla daha fazla duygusaldır. Duygularını göstermek de başarısızlardır, dış gözlem yapıldığında duygusal olmadıkları kanısına varılabilir.

Duygularını iç dünyalarında yaşamayı tercih ederler ve duygularını göstermekten kaçınırlar. Eğlenmeyi, yaşamayı severler, yerinde duramayan bir izlenim bırakırlar ki öyledirler. Ancak iç dünyalarında karamsar olma özelliği gösterirler. Akrep burcu erkeği her zaman olmasa da bazen romantik olabilirler, tabi romantik olmaları sevdiği kişiye bağlıdır.

Akrep burcu erkekleri çok duyarlıdırlar, hiçbir olaya ilgisiz kalmaz, anlayışsızlık göstermezler. Çok düşünceli burç olma özelliğini taşırlar. Akrep burcu erkekleri diğer burçlar tarafından tedirginlikle yaklaşılan burçlar arasındadır. Dışarıdan tehlikeli olarak görülen bu burç içerisine girildiğinde çok sevilecektir ve etkisinden kurtulmak bir hayli zor olacaktır.

 • Akrep burcu erkekleri kişilik ve karakter bakımından çok güçlü erkeklerdir. Akrep burcu erkekleri hayatın zevkli tarafını daima yaşamak isterler ve daima zevkli tarafını yakalayabilmek isterler. Akrep burcu erkeği her ortamda kendini belli edebilen bir burçtur. Girdiği ortamda fark yaratan, girdiği ortamın soğuk havasını esprileriyle değiştiren, insanların mutlu olması için uğraşan bir burç olma özelliği taşır.

Akrep burcu erkekleri zevk aldıkları her şeye, her objeye ve güzel şeylere düşkünlükleri ile bilinirler. Akrep burcu erkekleri hemen herkese güvenmezler, kuşkucu yaklaşımları ile bilinen bu burç attığı adımları yavaş ve dikkatli bir şekilde atarlar. Akrep burcu erkeği olumsuz bir yanını gördüğü şeyleri ve kişileri eleştirmekten kaçınmazlar ancak kendileri söz konusu olduğunda bu durum geçerli değildir.

Asla eleştirilmeye tahammül edemezler. Akrep burcu erkekleri sözlerini çekinmeden sarf edebilirler ve laf söylemekten çekince duymazlar. Akrep burcu erkekleri istedikleri insana güven duygusunu vererek onlara güven duymasını sağlarlar. Kısıtlanmak akrep burcu erkeklerine göre değildir, kısıtlanmaya gelemeyen bu burç başkasını kısıtlamaya bayılır ve bundan zevk alır.

 • Akrep burcu erkeği isteklerine göre hareket eder, ne istiyor ve ne düşünüyor ise ona göre davranır. Özgürlük kavramı akrep burcu erkeği için vardır, özgürlükleri olmadan asla yaşayamazlar, özgürlüklerinin kısıtlanacağı ortamdan hemen kaçarlar. Özgür olduğu sürece kendilerini mutlu hissederler, özgürlükleri kısıtlandığı zaman hırçın ve aksi olurlar.

Akrep burcu erkekleri bakışları ile anlaşılmak isterler ve bakışlarıyla çok şey anlatabilen burç olarak bilinirler.  Akrep burcu erkeklerini elde etmek istiyor iseniz bakımlı bir kadın ve şehvetli bir kadın olmanız gerekmektedir. Akrep burcu erkekleri güvenilir insanlardan hoşlanır, gözü ondan başkasını görmeyen kadınlardan hoşlanırlar.

Akrep burcu erkekleri alışveriş yapmaktan çok hoşlanırlar. Siyaset yapmaktan siyasi konularla ilgilenmekten çok hoşlanırlar. Yaratıcı kişiliğe sahip kadınlardan, albenisi olan bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Akrep burcu erkeğinin zıttına gitmek yapacağınız en son iş olmalıdır. Akrep burcu ile inatlaşan kadınlar her zaman kaybedecektir.

İlginizi Çekecektir: Akrep Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Bu Yazıyı Herkes Okumalı!

 • Akrep burcu erkeği kimlerle anlaşamaz?

Akrep burcu erkekleri yumuşak huylu insanlar ile anlaşmakta güçlük çekerler. Akrep burcuna göre sert ve dominant olmak her zaman caziptir. Kendisini hafife alan insanlardan nefret ederler. Akrep burcu erkekleri dürüst ve açık sözlü insanlarla iletişim kurmaktan hoşlanırlar.

Belirsizlik kelimesi akrep burcu erkeğinin lügatinde yoktur, akrep burcu erkeği için ya kapalı ya açık vardır ama asla ortası yoktur.  Akrep burcu erkeği çevresinde gizlilik bulunan insanlardan uzak dururlar, kolaylıkla insanları çözebilme özellikleri vardır. İnsanları kolayca yorumlar ve tahlil edebilirler.

 • Çevrelerinde bulunan insanların nasıl bir karaktere sahip olduğunu hemen çözdükleri için olduğundan farklı görünen insanlardan nefret ederler. Herkes ile hemen arkadaşlık kuramazlar, arkadaşlık kurdukları kişilere ise çok değer verirler. Akrep burcu erkekleri çevrelerinde güvenebildikleri insanları tutmayı tercih ederler.

Ev hayatına önem verdikleri için ailesi vazgeçilmez değerleri arasındadır. Özellikle annesine ve babasına çok düşkün olmaları ile bilinirler, annesine veya babasına laf eden birisi olursa saldırgan olurlar ve bu kişilerle anlaşamazlar. Eğlenmeyi iyi bilmelerinden dolayı eğlenebilecekleri arkadaşları seçmeyi tercih ederler.

 • Akrep burcu erkeği aşk hayatı nasıldır?

Dayanılmaz cazibesi ve çekiciliğiyle bilinen akrep burcu erkeğine her kadın kolay kolay karşı koyamaz ve hemen etkisi altına girer. Akrep burcu erkeği ile tanışan kadınlar onu çekici ve gizemli birisi olarak gördükleri için âşık olurlar. Akrep burcu erkekleri kısa vadeli ilişkilerin adamıdır.

 • Kısa vadeli aşk hayatı olmasının nedeni yaralanmak istememesinden kaynaklıdır. Çünkü sevilmemek akrep burcu erkeklerini çok üzer. Âşık olan akrep burcu erkeği ilişkisinde sadık ve özveri sahibi olurlar. Âşık olan akrep burcu uzun vadeli ilişkiler yaşar.

Ancak âşık olduğu kişileri kısıtlama ve kıskanma yoluna giderler bu biraz rahatsız edici olabilir. Akrep burcu erkeği sevgilisi ile her şeyi yaşamak isterler, her şeyi yaşamak isteyen akrep burcu sevgilisi tarafından reddedilince hırçınlaşır.

Akrep burcu erkeği hissettiği her şeyi sevgilisinden de bekler, sevgilisinin sevgisinin ondan az olduğunu hissettiğinde olaylar çok farklı yerlere gidebilir.

 • Akrep burcu erkeğinin iyi yönleri

Akrep burcu erkeğinin en iyi yönü âşık olduğu zaman sadık ve güvenilir olmasıdır. Akrep burcu erkekleri realistlerdir. Yaratıcı olmaları ile bilinirler. Tutku sahibi, karizma sahibi ve enerjik erkeklerdir. Anlayışlı olma özellikleri de çok göze çarpar.

 • Akrep burcu erkeğinin kötü yönleri

Yıkıcı olan yanları vardır, sevdiği insanlara karşı aşırı kıskanç ve intikam duygusu barındıran erkeklerdir. İnsanlara karşı kuşkucu yaklaşması kötü özellikleri arasındadır. Sevmedikleri insanlara karşı merhamet göstermezler ve inat ederler. Ortamlarda uyum sağlamakta zorluk çekerler.

 • Burçlarla uyumu

Boğa burcu kadınları akrep burçlarının en iyi ve en uzun süre anlaştığı kadınlardandır. Boğa burcu kadınları ile mutlu, huzurlu ve güven dolu ilişkiler yaşarlar. Aslan burcu kadınları ile enerjik bir ilişki yaşarlar. Yengeç burcu kadınları ile uyumlu bir ilişki yaşarlar.

 • Nasıl kadınlara âşık olurlar?

Akrep burcu erkekleri sorun çıkarmayan, uyumlu kadınları severler. Problemli kadınlardan uzak durular. Saygılı sevgili hoş görgülü kadınlara âşık olmaktadırlar. Yalan söyleyen kadınlara tahammül edemezler.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri Konusunda Muhteşem Bir Tavsiye Şimdi de 🙂

Erkekleri elde etme konusunda bilginin son derece önemli olduğu bilinen bir gerçektir, fakat birçok kadın bilgisizce hareket ettiği için kendisine bağlamak istediği erkeği ıskalar ve onun bir başkasına yar olmasına sebebiyet verir. Bu bilgi eksikliği, kişinin hayatı boyunca pişmanlık ateşinde yanmasına ve bir türlü muradına kavuşamamasına sebebiyet verebilir.

Bu anlamda her kadının bu bilgi eksikliğini gidermesi ve taktiksel anlamda bilmesi gereken bilgileri kavrayıp kendisine muhteşem bir eylem planı ve yol haritası temin etmesi gerekmektedir. İşte akrep burcu erkeği özellikleri başlıklı bu yazımızda şimdi de muhteşem bir yol haritası ve her kadının bilmesi gereken bir eylem planı tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

 • Bu tavsiye Suna Kaval tarafından kaleme alınan ve Erkeklerin Gözdesi adıyla bilinen, içerisinde yüzlerce taktik ve metot ile herhangi bir kadının herhangi bir erkeği kendisine bağlayabilmesinin yollarını ve taktiklerini anlatan oldukça etkili bir eser. Bu eseri ve yanında verilen bonus olan Yatağın Prensesi isimli eseri okuyan kadınların hayatının gerçek anlamda değiştiğini defalarca gözlemledik.

Çünkü her konuda olduğu gibi bu konuda da bilgi güçtür ve her kadın, bu bilgiye sahip olduktan sonra hayatını değiştirme fırsatını yakalıyor. İşte hayatını değiştirme fırsatını yakalayan kadınlardan bir kısmının yorumlarını ve Erkeklerin Gözdesi setinin indirme linkini aşağıya alıyoruz:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu muhteşem eseri indirmek ve hemen okumaya başlamak için şuraya tıklayın. (Tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Setini hemen indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

 

Akrep burcu kadını ve erkeği konusunda daha farklı yazılar ile kendinizi geliştirmek ve bu konunun detaylarını çevrenizdeki insanlara anlatabilecek kadar uzmanlaşmak istiyorsanız, sitedeki diğer yazılarımızı da dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Mesela şu yazımız da dikkatinizi çekecektir: Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri Çok Hoşunuza Gidecek, Okumalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir